ihlas süpürge arızası

Arkadaşlar merhaba,benim ihlas süpürgesiyle ilgili bi sorum vardı..Halı süpürmek için kullanılan halı temizleme aparatı çalışmıyo,düğmesi açmamıza rağmen yanmıyo..Bu konuda Fikri olan varmı? yardımcı olursanız çok sevinirim..
Teşekkürler...

fişler temas etmiyor olabilir.sen motor bölümünü açıp enerji gelip gelmediğini kontrol et öncelikle

arkadaşım zaten tekniks servisten fazla bir para almıyorlar. garantisi bitmiş olsa bile servise götür bence başın ağrımasın

Teşekkür ederim yardımlarınız için ama,makineden pek anlamadığım için teknik servise göstermek istiyodum aslında..ama ankarada teknis servisi nerde bilmiyorum..bilen varsa acaba telefon numarasını ya da adresini gönderebilir misiniz?

chima...goog amcaya ihlas yaz orda tüm servisler var...ben de ihlasın 114a kuru -ıslak elektrik süpürgesi var...ben bunun motoruna genel amaçlı Bakım yapacağım da...nette hangi tür motorlar olarak araştırmalıyım..ya da bilen varsa nasıl bakım yapacağımı bana madde madde sayabilir mi...teşekkürler,saygılar...

ihlas aura süpürgem halının yarısını içine çekti ve sonra çalışmadı sorun ne olabilir

ihlas aura süpürgem halının yarısını içine çekti ve sonra çalışmadı sorun ne olabilir
Halının yarısını nasıl içine çekiyor tavuk kardeş?;) Öyle bir süpürge icat edildi mi?

Muhtemelen borusu tıkandı, motor ısındı, ya üzerindeki termik attı ya da sargıs yandı

Merhaba arkadaşlar benim makinamın modeli cleanmax sorunu dün kullandığımda hiç birşeyi yoktu fakat bu gün kullanmak istedim ama prize takıp güç dügmesine bastığım halde ışıkları yanmıyor yani elektirik almıyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabileceğinizi düşündüm

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri