Havya kolu değişimi

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
güzel insan, ağzımı kirletmeyeyim diyorum, sabunum bitmek üzere diyorum. siz ısrarla benim çıldır moduma geçmem için her şeyi yapıyorsunuz.
1-"meraba" yazılmaz, merhaba yazılır. güzel dilimizi güzel kullan.
2- bu bakon istasyon amcanı adı soyadı nedir acaba? hani marka (onu anladık ta) modeli filan?
3- hani linke bakınca bana bayağı bir fransız geldi. sence kime benziyor?
güzel insan soru sor danış ama bizleri müneccimlerle karıştırma. birincisi müneccimin beni öpmesine izin vermem, ikincisi müneccimler ilgi alanıma girmezler. siz soru soramamayı nerede öğreniyorsunuz acaba? o eğitim kurumlarını kapatmak lazım.
şimdi bize şu bakon amcanı bir tanıtta selamlaşalım.

güzel insan, ağzımı kirletmeyeyim diyorum, sabunum bitmek üzere diyorum. siz ısrarla benim çıldır moduma geçmem için her şeyi yapıyorsunuz.
2- bu bakon istasyon amcanı adı soyadı nedir acaba? hani marka (onu anladık ta) modeli filan?
güzel insan soru sor danış ama bizleri müneccimlerle karıştırma. birincisi müneccimin beni öpmesine izin vermem, ikincisi müneccimler ilgi alanıma girmezler. siz soru soramamayı nerede öğreniyorsunuz acaba? o eğitim kurumlarını kapatmak lazım.
Bir yere gidip de karşılaştıram⁸yorum
Bunu https://www.hatfon.com/urun/solomon-havya-yedegi-sl-20-sl-30-modelleri-icin
Buna
https://www.herbirivar.com/bakon-sbk936b-isi-ayarli-havya-istasyonu

Forum istatistikleri

Konular
128,482
Kullanıcılar
450,451
Son üye
halilke

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri