GSM Modülü Yardım

serdar soyer mı o arkadaşla goruştum yanlız LTE fırmasında değıldı başka bır fırmadaydı telit veya sagem pazarlıyordu yanılmıyorsam sagem aldım ondan sim 900 şuana kadar yaptıklarımda sorun çıkmadı inşallah çikmaz :)GSM modullerde türkiyede piyasası tam oturmadı çok buyuk fiyat aralıkları var yüksek fiyat çekenler yola gelene kadar sim900 a devam yaptığım cihazlardada sorun yok

evet serdar soyer doğrudur.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Epilsondan gl865dual+anten+sma konnektor+sım kart yuvası=76.13TL(KDV dahıl) aldım.LTE de fıyat 40$+kdv

son 467 tane gl865dual daha sonra sim900 dan devam edeceklermiş.

10 adet sim900d 10 adet anten 10 adet simcart holder pulspuls 10 adet pcb 90 derece konnektor toplam kdv dahil 575 tl aslında biz kullanıcılar dayanışma yaparsak fiyatlar aşağiya çekılır istanbul intrade fırmasından alıyorum ben

sim900 d için 22$+kdv fiyat verdiler.Bugun telit modul elime gectı lakin üzerinde "engineering sample" yazıyor acaba deneme ürününü mü sattılar ?

numune örnek demek imei numarasını sorgula 22 usd hangı firma verdı?

ben sim900d deneme kartını td elektronikten almıştım. yaptığım demo devrede sorun çıkarmadı. yoluma sim900 ile devam ediyorum. 22$+kdv dediler bir tane fiyatı için. 50 adet için 18$+kdv dediler. stok sorunları olmadığını söylediler.

Durumu : IMEI numarası kayıtlı
Kaynak : İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici : Üretici: Telit Communications SpA Pazar Adı: GL865-DUAL Model Bilgileri: GL865-DUAL
IMEI numarasını sorgulattım.Kayıtlı diyor.
22$ epilson firması teklif verdi.

onlar çalışıyor fakat epsilon zamanında bir sürü sample almış bedavadan ondan öyle satmışlar lte den öğrendm. :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,504
Kullanıcılar
450,497
Son üye
meh73

Yeni konular

Geri