GSM Modülü Yardım

en basit örnek,
Araç takip sistemlerinde kullanılan GPRS dir.
GPRS üzerinden araçtan gelen veriler kaydedilir veya realtime olarak SMS veya data yoluyla iletilip kullanılır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
MT8870 e baglı direnclere datasheetten baktım.Piyasada olmayan direncler.Degerlerıne yakın kullansak sıkıntı cıkarır mı?.Ares te powerplane oluşturmadım.Devrenin çalışmasında olumsuz bir etki yapar mı acaba?SOMO14D elime bugun ulastı 10 gun ıcerısınde sorunsuz sekılde gelıyor.

Son düzenleme:
mesela 60K yerine 56K ve de 37.5K yerine 39K gibi ve sr100 yerine ss14 1A şotki diyot

Son düzenleme:
devreye bakmanız mumkun mu acaba ? modul mt8870 somo14d arasında gozden kacan baglantı hatası varmı tesekkurler.

https://acapela-box.com/AcaBox/index.php adresinden metinleri okutuyorum fakat download ettirmiyor.Bedava bir yolu yokmu bunun acaba ?

ben bedava olarak önce pc nin line in girişini speaker çıkışına bağladım :) sesleri kayıt ettim. fakat mp3 kalitesinde ollmuyor malesef.
şuanda accountum var acapelada hesaplı bence.

devreye bakmanız mumkun mu acaba ? modul mt8870 somo14d arasında gozden kacan baglantı hatası varmı tesekkurler.

bendeki ares 7.6sp0 olduğundan açamadım 7.0 olarak kayıt edebiliyorsun öyle kayıt edersen bakıcam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bendeki 7.7 sp2 sürümüymüş.Sizin devreye ilaveten yukarıya 2x16 lcd baglantısı aşşağı tarafa rj-11 jacklarla takılacak 3 adet ds18b20 1 adet de sht75 giriş ilave ettim.Yardımlarınız için teşekkürler.Ses kayıt olayında sesleri orbit downloader ile yakalayabildim ama diğerinde olmadı.

Son düzenleme:
https://acapela-box.com/AcaBox/index.php adresini internet explorerda açıp metinleri okutunca bilgisayarımda C:\Users\SEF\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\TRHRTFW4 gibi adreste mp3 formatında kaydediyor.Oradan alıp kullanabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,504
Kullanıcılar
450,497
Son üye
meh73

Yeni konular

Geri