Elektrik Sayacı

Arkadaşlar problem çıkarmayan (sağlam) bir sayaç markası söylermisinizz
benim tercihimde makeldir

makel arkadasım ama dıkkat et bır serısınde sorun var makelın serı noyu sımdı hatırlayamadım
doğrudur 2004 modellerinde bir sorun vardır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bende tavsiyemde makeldir.her zaman birinci tercihimdir...

çoğu müşteriye makel sayaç taktım ve hiç bi sorun yaşamadım bu zamana kadar

Elektrikçi bi ustamın tavsiyesiyle kendi evimize luna taktım bi sorun yok allaha sükür 3 yıldır kullanıyoruz ama coğunluk makel kullanıyor

Benim tercihim Luna sayaç ...
7 yıldır kullanıyoruz tek bir sorun bile çıkmadı ...

Haberleşme gibi bir işler yapıracaksan köhler üzerine tanımıyorum

Ben öneride bulunmuştum ama, hâla Türkiyede var mıdır ama, bu güne kadar gördüğüm en eski ve çalışır durumdaki elektrik sayacı, hitachi markaydı. Askerde iken sayaç okuyordum, orada görmüştüm. İmal tarihini hatırlamıyorum ama, üzerinde:
"namütenazzım cereyan akım sayacı" yazıyordu.( sanırım böyle yazıyordu) Artık kaç yıllıktır siz düşünün :)

Merhaba ,
Ben yıllardır projelerimizde Köhler marka kullanırım şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım,haberleşme yapacaksanız Makel'i kesinlikle önermem çünkü protokol desteği vermiyorlar ve her yıl farklı şeyler yapıyorlar artık kendileri bile ambale olmuş durumdalar dolayısıyla isteseler de yardım edemiyorlar.Luna diyen kişi de enteresan luna sayaç sektörüne 2009 yılında giridi.7 yıldır kullanıyormuş arkadaşım bilmiyorsan sus bari söz gümüşse süküt altındır :)

Merhaba ben projelerimizde Köhler kullanıyorum herhangi bir sorunum yok , Köhleri kullanan bence başka sayaç aramaz.

makel veya köhler tavsiye ederim . bir çok kişye bu iki marka sayaç taktım şimdiye kadar hiç bi sorun çıkartmadı

Forum istatistikleri

Konular
128,247
Kullanıcılar
450,056
Son üye
atas.27

Yeni konular

Geri