Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Seçme

Ben bir elektronik haberlerşmeci olarak elektrık ustune gıtmem ne kadar doru olur? Tavsıye eder mısınız?

Ben bir elektronik haberlerşmeci olarak elektrık ustune gıtmem ne kadar doru olur? Tavsıye eder mısınız?

valla doğruluğu yanlışlığı ayrı bi mevzu aslında. mesele şu ki doğru düzgün iş yok piyasada. tüm işler elektrikten geçiyor, mesele bu. elektriğin üzerine yönelmen bu yüzden önemli.

beyler bayanlar
enerji opsiyonu derslerini alın düsünmeden
bide imza yetkisi icin
YGT dersleri -elektrik makinaları-üretim,iletim,dagıtımdan birini almanız gerekiyo
alın kolay gelsin :)

imza yetkini al.. kontrolü kendinde geliştirebilirsin.. kurslar + derse dışardan katılma vb.

selam
bende bu zor dönüm noktasında bir öğrenciyim.
imza yetkisi için gerekli derslerin bir kısmını aldım,bir kısmınıda
bu sene,yani son sınıfta alacağım inş. bunun yanında kontrol sistemlerine ilgi
duyuyorum,fakat bölümde verilen dersler bildiğiniz üzre linear control systems,
digital control systems dersleri. içeriği nyquies,tbode diagramı gibi bi sürü sanal fakat
öğrenilmesi gereken konular. sadece plc görüyorum pratikte karşılaşacağım.

tecrübeli abilerimizden yardım bekliyorum,sizce bu yolda ilerlemelimiyim?
ingilizcem yeterli seviyede diyebilirim,şu zamanlarda fransızca yada başladım. programlama sadece matlab var,diğerlerini çoğunu gördüm fakat unuttum
çok teşekkürler şimdiden..

selam
bende bu zor dönüm noktasında bir öğrenciyim.
imza yetkisi için gerekli derslerin bir kısmını aldım,bir kısmınıda
bu sene,yani son sınıfta alacağım inş. bunun yanında kontrol sistemlerine ilgi
duyuyorum,fakat bölümde verilen dersler bildiğiniz üzre linear control systems,
digital control systems dersleri. içeriği nyquies,tbode diagramı gibi bi sürü sanal fakat
öğrenilmesi gereken konular. sadece plc görüyorum pratikte karşılaşacağım.

tecrübeli abilerimizden yardım bekliyorum,sizce bu yolda ilerlemelimiyim?
ingilizcem yeterli seviyede diyebilirim,şu zamanlarda fransızca yada başladım. programlama sadece matlab var,diğerlerini çoğunu gördüm fakat unuttum
çok teşekkürler şimdiden..

gerçek şu ki çağımız otomasyon çağı.sadece bunu söylüyorum sana.gerisini düşün taşın kararını ver.bende zamanında çok çelişkiye düşmüştüm ama elektrik sistemleri ve otomasyona yöneldim ve şimdi seçme şansım olsa tekrar bu konuya yönelirdim.plan-proje bu işleri artık teknisyenler teknikerler de yapabiliyor.bence kendini otomasyon konusunda geliştir.bol şans

merhaba elektrik-elektronik müh 2. sınıf ögrencisiyim yan dal düşünüyürum önerileriniz nelerdir?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri