Elektrikçiler Kıl mıdır?

s.a bende elk. banada kılsın diyolar bende kızıyorum bende sizin gibi bir insanım dememe ramen beni anlamıyorlar iş arkadaşlarıma nasıl davranma dersi varmı saygılar .

elektrikçinin işini elektrikçiye bırakırlarsa kıllık yapmayız:)
özellikle de makinacılara kıllık yaparım kendi işlerina baksınlar:)

30 yıldır bu mesleğin içindeyim daha kıl olduğumu söyleyen olmadı ama içlerinde cok bilmiş kıllarda var saygı ve selamlarımla

bu siteyi kullananlara kıl diyebilirler çünki burdaki insanlar daha bilgili çekemediklerinden yani

meslegını akıllı ahlaklı yapan bızlere bu yakıstırmayı uygun gormedıgımı belırtmek ısterım. ayrı her meslekte bole ınsanların oldugu gercegınıde kabul edıyorum.sonuc bılmedıklerın hakkında bılenlere saygı duyup oturacaksın..
saygılarımla

kesinlikle kılım abi bizim ustalarımız kıl olmasa bu işler yürümez zaten yapılan işler bozuk olur kıllık bizim ruhumuzda var napakyani beyenmiyen almasın kızına:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
saygı değer arkadaşlar sizsiz olun böyle konuşmalara takılmayın önünüze gelecek olan teknelojiye takın kafanızı kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş sizler mesleğinizin profösörü olmaya bakın hepinize kolay gelsin.erol karpuzlular

arkadaşlar mesleğimizde hataya yer yok iş yaparken göstermiş olduğumuz titizlik başkalarını kıllandırıyo ve bize kıl diyo, evet bende işim konusunda kıl'ımdır ve banada kıl diyenler oluyo evet ben kılım :) saygılar KOLAY GELSİN.

Kıllık yapma yoktur bence elektrikçinin yapısında. karşıdaki kişilerden daha farklı düşündüğümüzden yani onların düşünemediklerini düşündüğümüzden dolayı bizi kıl olarak nitelendiriyorlardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,406
Kullanıcılar
450,312
Son üye
ErkanGlc

Yeni konular

Geri