ELEKTRİK GİTTİİ!!

Panoda ziller için trafo olacak girişine enerji geliyormu bak.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Nasıl oldu bulabildinmi arızayı?

ya arıza yokmuş sayaçtan sonra bir sigorta daha varmiş o da neden bilmiyorum gizlemişler panonun altina bi soktum orda atık sigorta var hass. Dedim kaldirdim sorun çözüldü

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

bazı yerlerde sayacın girişine ve çıkışına sigorta konuyor sen sayacın giriş ve çıkış sigortalarını kontrol et ve siigortaların girişlerini ve çıkışlarını kontrol et bazen sigorrtalar içinden atıyor girişte elektirik varda çıkışta yoksa sigortayı kapatıp aç olmadımı sigorta bozul demektir

bazı yerlerde sayacın girişine ve çıkışına sigorta konuyor sen sayacın giriş ve çıkış sigortalarını kontrol et ve siigortaların girişlerini ve çıkışlarını kontrol et bazen sigorrtalar içinden atıyor girişte elektirik varda çıkışta yoksa sigortayı kapatıp aç olmadımı sigorta bozul demektir

Saol sorun cozuldude zaten sayacin sigortasi icten atmisti atmasa yaniyodu tesiat

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,092
Son üye
tarumarabi

Yeni konular

Geri