El yapımı kaynak maskesi

yawuz58

Üye
evet arkadaşlar el yapımı kaynak maskesi yaptım boş bidonu görünce dayanamadım işe yarasın dedim 1 tane 3tl lik maske camı aldım bidon beleş fazla masraflı değil

Fotoğraf0787.jpg

Elinize sağlık çok güzel olmuş bundan iyisi can sağlığı zaten bunu da iş sağlığı için kullanıyoruz.

Tebrik ederim de şıu kırmızı kartondan yapaydın, bu plastikler yarı şeffaf ışığı bir miktar geçirir belki başka dalga boylarının direk geçirir, boyamaya gelmez değmez.

Ben de şöyle bir şey almayı düşünüyorum : https://tr.aliexpress.com/item/JFBL...26.html?spm=2114.13010208.99999999.264.9NwcT0
teşekkür ederim bylent usta sprey boya var elimde gerekirse boyayabilirim de karton hazır satılanlarda var kartonu hiç sevmiyorum maskenin içine boya yerine karton olabilir .sizin almak istediğinize gelince sadece dükkanda filan duracaksa tavsiye ederim öyle sağa sola götüreyim derseniz pert olma durumu çok yüksek tr de 100 tl civarı satılıyor siz ali expresten mi almayı düşünüyorsunuz

teşekkür ederim bylent usta sprey boya var elimde gerekirse boyayabilirim de karton hazır satılanlarda var kartonu hiç sevmiyorum maskenin içine boya yerine karton olabilir .sizin almak istediğinize gelince sadece dükkanda filan duracaksa tavsiye ederim öyle sağa sola götüreyim derseniz pert olma durumu çok yüksek tr de 100 tl civarı satılıyor siz ali expresten mi almayı düşünüyorsunuz
En uygun burda sanırım iyi kötü plastik maske var buna entegre ederim, benden ziyade babam hobi amaçlı kullanıyor biraz daha özen gösterirse ömrü uzun olur bir de kaynak camı önüne mutlaka koruyucu başka cam ekle ;).

Sprey tutmayabilir plastik astar gerekecektir zamanını çalar @yavuz58 arkadaşım.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri