CYCLONE

byelit

Üye
Cyclone Kablosuz Alarm ürünlerini kullanan, bilgisi olan tavsiyesi olan arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum.

Cyclone Kablosuz Alarm ürünlerini kullanan, bilgisi olan tavsiyesi olan arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum.

merhaba
benim kullandığım wsitech marka panelin aynısı olduğunu söyleyebilirim bence hiçbir farkıda yok gibi görünüyor wsitechi sorarsanız ben memnunum sorunum yok
saygılarımla

ilgine teşekkür ederim. cyclone kablosuz alarm sistemlerini ben kullanıyorum.fakat aklıma takılan bazen sorular oluyor, örneğin ben bu ürünü bir işletmede 24 duman dedektörlü olarak toplamda 8 bölgeli bir yangın alarm sistemi kurdum sisteme ayrıca itfaiye ekipleri onay verdi. ciddi mekanlarda ben ürünün dedektörlerini kullanıyorum.umarım ileride başıma iş açmaş :):)

Ben arabama merkezi kilit ve alarm kiti olarak taktırdım.9 aydır sorunsuz çalışıyor.

ilgine teşekkür ederim. cyclone kablosuz alarm sistemlerini ben kullanıyorum.fakat aklıma takılan bazen sorular oluyor, örneğin ben bu ürünü bir işletmede 24 duman dedektörlü olarak toplamda 8 bölgeli bir yangın alarm sistemi kurdum sisteme ayrıca itfaiye ekipleri onay verdi. ciddi mekanlarda ben ürünün dedektörlerini kullanıyorum.umarım ileride başıma iş açmaş :):)

merhaba
kullanılan tüm sistemlerde yngın dedktörü takabilirsiniz itfaiye buna onay verir umarım sorun çıkarmaz
saygılarımla

cyclone kablosuz hırsız alarmı kullandım bende bir sorun yaşamdım.ama ciddi işlerde yangın alarm olarak bilinen markaların kullanılmasını tercih ederim siemens ve mavigard gibi diğerlerini göre biraz daha pahalıdır ama sorunsuz çalışır.

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri