Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

bende kurulumu yaptım.programı açtım ve Can't connect to MySQL DB! hatası aldım.arkadaşların dediği herşeyi yaptım kaldırıp baştan kurdum.güvenlik duvarını tamamen kapattım ama ne yaptıysam olmadı.acil olarak çözüm lazım.yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba

ben cofasonun sitesinden eğitim dosyasını indirdim fakat windows dosya hatalı deyip zip dosyasını açmadı. Forumda eğitim videoları paylaşılıyor mu?

arkadaşlar bi şey soracagım.demo'yu kurdum.fakat lazım olan sembollerin bazıları yok.mert bilgi'nin sitesindeki pano sembollerini indirsem faydası olur mu?eger olursa bu dosyayı nasıl proğrama eklerim.

pc imde cofaso 6.2 kurulu ve windows 7 kullanıyorum.cofaso yu çalıştırmak istediğimde "can't conect to mysql db" diye bir uyarı sayfası çıkıyor.ve açılmıyor.programı tekrar kurup açınca düzeliyor.bu sorunu nasıl giderebilirim.

saolasın mesut 10 numarasın eline sağlık

Arkadaşlar can't conect to mysql db! sorununu uzun zaman çözemedim en sonunda
görev yöneticisi başlat - işlemler - mysqlbshutdown - işlemi sonlandır. daha sonra
C:\PRGRAM FİLES\COFASO6.X\MYSQL\BIN\WINMYSQLADMIN yaparak sorunu çözdüm.
Umarım sizinde bu şekilde sorununuz çözülür.

Arkadaşlar can't conect to mysql db! sorununu uzun zaman çözemedim en sonunda
görev yöneticisi başlat - işlemler - mysqlbshutdown - işlemi sonlandır. daha sonra
C:\PRGRAM FİLES\COFASO6.X\MYSQL\BIN\WINMYSQLADMIN yaparak sorunu çözdüm.
Umarım sizinde bu şekilde sorununuz çözülür.

Evet çözüldü; win7 kullananlar C:\Program Files\cofaso 6.2\mysql\bin\winmysqladmin.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler den Uyumluluk sekmesine gelip "Bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini işaretleyin...

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri