3.Notbuk Ödüllü Proje Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turgay bey 7. soru excell dosyasında bir problem var sanki.

Sn blueskym : Soru_07 verilen excel dosyası ile ilgili söylemiş olduğunuz sorunun tam olarak ne olduğunu belirtirseniz sevinirim. Çünkü excel listesini kontrol ettim fakat sorunla karşılaşmadım.

Turgay ÇELEBİ.

otomatik projelendirme yaptığımda projede üst üste birkaçtane yazı harf vs eklemesi yapıyor

turgay bey baktınızmı soruna.yoksa bendemi hata var

dostum excel dosyasında bir problem yok gayet güzel çalıştı

SANMIYORUM.çünkü otomatik projelendirmede bazı yazı ve değerlerin çakıştığı olmuyormu

___

eğer otomatik projelendirme tek sayfa üzerinde yapılacaksa ki açıklamalarda öyle yapılacağı söyleniyor dediğim hata oluşuyor

eğer otomatik projelendirme tek sayfa üzerinde yapılacaksa ki açıklamalarda öyle yapılacağı söyleniyor dediğim hata oluşuyor

Sn blueskym : Excel dosyasına baktım herahngi bir sorun yok. Muhtemelen hazırlamış olduğun makrolarda # değerlerini hatalı girdin. Oluşturmuş olduğun makrolarla excel dosyası üzerindeki # değerlerini kontrol et. Hata oluşmuyacaktır. Sorun devam ederse yazınız.

Turgay ÇELEBİ

Öncelikle herkese selamlar.

Proje çizimlerinde eplan kullanıyorum. Ancak hem bu yarışmaya katılmak hem de yeni bir şeyler öğrenmek adına cofaso eğitim videolarını indirmek istedim. Ancak video bağlantıları geçersiz. Hiçbir dosyayı indiremedim. Bu konuda yardımcı olursanız çok minnettar kalacağım.

İyi çalışmalar.

Öncelikle herkese selamlar.

Proje çizimlerinde eplan kullanıyorum. Ancak hem bu yarışmaya katılmak hem de yeni bir şeyler öğrenmek adına cofaso eğitim videolarını indirmek istedim. Ancak video bağlantıları geçersiz. Hiçbir dosyayı indiremedim. Bu konuda yardımcı olursanız çok minnettar kalacağım.

İyi çalışmalar.

Sn tonightsthenight :

Aşağıdaki linkte eğitim videoları var burdan indirebilirsiniz.

Mert Bilgi İşlem ltd. - cofaso™ ile pano ve otomasyon projeleri

Başarılar.

Turgay ÇELEBİ

arkadaşlar programı kurdum ama açtığımda şifre kısmından sonra "can't connect to MYSQL DB" hatası veriyor. Ne Yapmam gerekiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri