Buzdolabı üstüne vurunca çalışıyor

İyi akşamlar . Dolabinizdaki sorun neymiş öğrenebildiniz mi? Aynı sorun benim dolaptada var.

İyi akşamlar . Dolabinizdaki sorun neymiş öğrenebildiniz mi? Aynı sorun benim dolaptada var.

İyi akşamlar . Dolabinizdaki sorun nerden kaynakliymis ogrenebildiniz mi? Aynı sorun bizim dolaptada var.
Mehaba, aynı sorun devam ediyor ama üstüne vurunca çalışıyor diye henüz baktırmadık. Yazın evde olmayınca sorun oluyor bize, yazdan önce bir servise baktiracağız artik..

Merhaba, evdeki nofrost beko buzdolabı sadece üstüne vurunca çalışıyor. neden yapıyor olabilir bunu? bazen kendi çalışıyor ama çoğunlukla durduktan sonra tekrar kendi çalışmıyor, üstüne vurunca hemen

Mehaba, aynı sorun devam ediyor ama üstüne vurunca çalışıyor diye henüz baktırmadık. Yazın evde olmayınca sorun oluyor bize, yazdan önce bir servise baktiracağ

Merhaba, evdeki nofrost beko buzdolabı sadece üstüne vurunca çalışıyor. neden yapıyor olabilir bunu? bazen kendi çalışıyor ama çoğunlukla durduktan sonra tekrar kendi çalışmıyor, üstüne vurunca hemen başlıyor çalışmaya..
Ürün modeli veya dolabın karşıdan resmini çekip atarsan yardımcı olmaya çalışalım

Ürün modeli veya dolabın karşıdan resmini çekip atarsan yardımcı olmaya çalışalım
Merhaba telefondan girdiğim için siteyi düzgün kullanamıyorum. Bir önceki sayfadaki 9 Kasım tarihli gönderilerime bakarsınız detaylı fotoğraflar var

Merhaba telefondan girdiğim için siteyi düzgün kullanamıyorum. Bir önceki sayfadaki 9 Kasım tarihli gönderilerime bakarsınız detaylı fotoğraflar var
Eski ürün 25 30 sene arası plastik kutunun içinde kart var roleleri bozuk büyük ihtimalle kartı söküp elektronikciye göstermen lazım
Eski ürün 25 30 sene arası plastik kutunun içinde kart var roleleri bozuk büyük ihtimalle kartı söküp elektronikciye göstermen lazım
Birde kapının menteşe kısmından kablo gecer onlardada kopma olabilir

elektronik kart üzerinde soğuk lehim yada röle arızası olabilir kontrol edilmesi gerekli

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri