Buzdolabı üstüne vurunca çalışıyor

ugrb

Üye
Merhaba, evdeki nofrost beko buzdolabı sadece üstüne vurunca çalışıyor. neden yapıyor olabilir bunu? bazen kendi çalışıyor ama çoğunlukla durduktan sonra tekrar kendi çalışmıyor, üstüne vurunca hemen başlıyor çalışmaya..

sağolun.. ben hiç anlamam ama üstüne vurunca çalıştığı için çok basit bir sorunu olabilir mi acaba, burada yardımcı olabilecek birisi var mıdır diye sormak istedim..

sağolun.. ben hiç anlamam ama üstüne vurunca çalıştığı için çok basit bir sorunu olabilir mi acaba, burada yardımcı olabilecek birisi var mıdır diye sormak istedim..
henüz uzaktan servis hizmeti verebilecek bir teknolojiye sahip değiliz, lütfen servis çağırınız.

henüz uzaktan servis hizmeti verebilecek bir teknolojiye sahip değiliz, lütfen servis çağırınız.
bu kadar gereksiz bir yorum yapacak kadar sıkılıyor olabilir misiniz gerçekten?
neyse ben yardımcı olabilecek birilerinin olabileceğini düşünüyorum..

bu kadar gereksiz bir yorum yapacak kadar sıkılıyor olabilir misiniz gerçekten?
neyse ben yardımcı olabilecek birilerinin olabileceğini düşünüyorum..

Üzüldüm yazınıza ( daha doğrusu kızdım ama )

Sn. paskomya ustam mantıklı bir yazı yazmış ( uzaktan hizmet bu soru şartlarda buluş yapmak gibi ve
'' ben hiç anlamam ''
diyorsunuz üst yazınızda ,diyelim buzdolabının kart lehim çatlağı var nereden bilecek bilmiş olsada kim tamirini yapacak .

Size yol göstermiş servis hizmeti demiş . ( belkide düşünmüş sağlam n. buzdolabınızı tarafınızdan daha çok bozulmasını istememiş diye düşünmüştür . )

Şimdi diyelim bir baba yiğit sebebini biliyor bu tepki yazınız ile yardımcı olmaz .
Kendi bindiğiniz dalı kesiyorsunuz .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Buzdolabının üstündeki kart kutusuna mı vuruyorsunuz?O zaman soket temassızlığını kontrol edin.
Üzüldüm yazınıza ( daha doğrusu kızdım ama )

Sn. paskomya ustam mantıklı bir yazı yazmış ( uzaktan hizmet bu soru şartlarda buluş yapmak gibi ve
'' ben hiç anlamam ''
yiyorsunuz üst yazınızda ,diyelim buzdolabının kart lehim çatlağı var nereden bilecek bilmiş olsada kim tamirini yapacak .

Size yol göstermiş servis hizmeti demiş . ( belkide düşünmüş sağlam n. buzdolabınızı tarafınızdan daha çok bozulmasını istememiş diye düşünmüştür . )

Şimdi diyelim bir baba yiğit sebebini biliyor bu tepki yazınız ile yardımcı olmaz .
Kendi bindiğiniz dalı kesiyorsunuz .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla kalın .
Yorumumdan hemen sonra gördüm.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri