Arçelik NFEY 8541 Buzdolabı Sigorta attırıyor

Herkese selamlar ustalarım. Buzdolabı niye Sigorta attırır? 8541 NFEY Arçelik Buzdolabım var. Motoru çalışmaz durumda. Prize takınca Sigortayı attırıyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir , yardımcı olabilecek var mı acaba? Hakan Bozkurt 10 dakika öncesine kadar böyle değildi. Motor çalışmasa da fan çalışıyordu. İçinden resetledim. Prizden çıkardım. Tekrar takarken gevşek davrandım, Sigorta attırdım. Prizden çıkarmadan sigorta kalkmadı. Çıkardım sigorta kalktı. Tekrar prize takınca yine Sigortayı attırdı. 10 dakika öncesine kadar fan çalışıyordu. Şimdi tamamen çalışmıyor. Termal sigortadan başka sigortası var mı bunun?Teşekkürler

Sistemi direk kısa devreye düşüren bir sorun var. Yoksa sigorta ısrarla atmaz.
5 dakika içinde, resetledikten sonra oldu bu. Yoksa normal bir şekilde fan çalışıyordu. Sigortanın yanmış olması kısa devre yaptırır mı? 🤔

5 dakika içinde, resetledikten sonra oldu bu. Yoksa normal bir şekilde fan çalışıyordu. Sigortanın yanmış olması kısa devre yaptırır mı? 🤔
güzel insan, lütfen yetkin kişilerden destek alınız. bizler buradan ölçüm ve gerekli testleri yapamıyoruz. vereceğimiz hatalı bir bilgi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. can ve mal güvenliğiniz için teknik servise danışınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri