bosh ısıtma sorunu

hocam biraz daha açıklarmısınız. versiyon derken neyi kastettiniz. makine sadece ısıtma yapmıyor. dip sviçleri neye göre ayarlayacağız. zahmet olacak ama bunları yazarsanız sevinirim.

Bulundugum yerden dip swiç şablonunu yayınlama şansım yok yarın yayınlarım .
ısıtma yapmayan kartlarda uln 2003AN entegresinin giriş bacagına +5v sinyaliniz cihaz 60derecede çalıştırıldıktan 8 dakika sonra devreye girer eger 8 dakikayı beklememişseniz ısıtma işlemini takip etme şansınız olamaz .ısıtma rolenizin bobin ayaklarına 330ohm direnç ile led diyot bağlarsanız role geriliminin 8 dakika sonra geldigini görebilirsiniz .tabii sensör takılı olması ve sensör mukayese dirençinizin sağlam olası koşuluyla.

Ekli dosyalar

• bosch34.jpg
    bosch34.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 34
  • bosch31.jpg
    bosch31.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 28
  • bosch32.jpg
    bosch32.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 22
  • bosch33.jpg
    bosch33.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
hocam emeğinize sağlık. çok teşekkür derim yakın olsamda sizinle bire bir görüşsem. çok iyi olur. allah sizden razı olsun. üşenmeden herkese cevap veriyorsunuz. çok sağolun.

hocam bosch makineyi çalıştırdım allah sizden razı olsun. aynı elektronik kartın arızalısını buldum servis bir komşunun makinesinin kartını değiştirmiş. değişen kartla bizdeki kartı birleştirtim yani iki karttan bir sağlam kart yaptım makine düzeldi. diğer kartın üzerindeki roleler arızalanmış. onu tamir edip makineye taktım. sorun çözüldü. size hayırlı işler.

selam elimde siemens çamaşır makinasının B/S/H M10 5560 001 008 nolu entekresi ve buna bağlı 5560 001 217 04074-A-02 SE02 nolu kartı var ben işlemci entekrenin numarasını öğrenmek istiyorum ve o entekreye program atacağım yazılımı varmı yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,063
Son üye
denizdeniiiz

Yeni konular

Geri