Bir elektrik teknisyeni alınacak hikayesi

Konu çok yön değiştirmiş, olayın özü her geçen gün teknik hizmetlerde çalışanların sosyo ekonomik statüsü düşmekte, Allah hepimize yardımcı olsun.

Öğretmen27 yeni ekleme ve düzeltme adı altında son mesajım dediğin son mesajında cevap hakkına sebepsin. Zira şu zamandan sonra herhangi bir cevap hakkını özel mesajdan almış olursun buradan her ne kadar atfına cevap yazılmasa da cevapsız kaldığı sanılmasın.
Zira yayınladıktan sonra komple silip yeniden öncekinden farklı olarak yazdığın bir mesajın var. Bunu başka mesajlarına kısım kısım da yapmış olsan gerek. Senin yazdıklarının manasının değişmesi ana temamız olmamıştır sadece tüm aldığın cevapların arasında zatının hareket biçim hakkında muhattap olundun. Hak ettiğini zaten hak etmişsindir keza biz iade edemesek de senin hakkındır. Bahsettiğimiz gibi yeni bir atıf özel mesajdan yanıt alma yolundadır, hakkımızda da özel mesajdan yazılmasını bekleriz keza bu cevaba şayan görüldüğü anlamında değildir. Laf ile hakikatin değişmediği aşikardır ki iletişimin sadece yazışma olduğu şu ortamda diğer muhattaplar buna vakıf olsa gerek.

Teknisyen hayat şartlarının uygun olmadığı şeklindeki bu konuda ortaya attığımız insan hak ettiğini iade mahiyetinde ve insan kalitesini arttırma anlamındaki fikir ve ya proje girişimimizi https://www.kontrolkalemi.com/forum/serbest-konular/85325-super-muhendis.html konusunda gerek bu konuyu takip eden ve gerekse foruma muhattap olmuşların faydaları ile sürdürmek isteriz.

Bu kalite arttırma sistematiği olarak ortaya attığımız fikir uygulamasının zorluğu ve zaman uyumu hasebiyle geliştirilme namına lisans içerikleri vb eğitimleri ele alınmalı olsa gerek. Şu zamana kadar yapılmış olan eğitimler tecrübe ile de geliştirilmiş olunduğu düşünülürse ilk yol olarak ders programlarının incelenmesi ve programlardan bir kısım ders çıkarılması ve ya bazı derslerin birleştirilmesi gibi yöntemler düşünülebilir. Zaman uyumu ne kadar sorun gibi görünse de öğrencilerin ve bilhassa hızlı öğrenebilen zeki öğrencilerin kaybolan zamanları kazanılamamış değer olsa gerek.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/mekanik-konulari/66576-mekanik-zeka.html , https://www.kontrolkalemi.com/forum/mesleki-tartisma-alani/66851-turk-enteljansiyasi.html konuları eskiden başlattığımız ve gelişim için çalışma olması namına katkı yapılması uygun olduğunu düşündüğümüz sizleri davet ettiğimiz konulardandır. Kendini geliştiren süperlerin içinde de daha üstte bir enteljansiya beklenebilir.
İnsan kalitesinden bahsetmemizin ardından sadece teknik , bilimsel değil manevi, samimi yönleri açısından da https://www.kontrolkalemi.com/forum/serbest-konular/84654-olmasi-istenilenler.html i konuşabiliriz.
Başarılar dileriz.

Şirket / İş Tanımı
Bina Otomasyonu ve Endüstriyel Otomasyon konularında faaliyet gösteren firmamıza, ilgili alanlarda tecrübeli, firmamıza müşteri karşında en iyi şekilde temsil edecek, tercihen bina otomasyonu uygulamaları yapmış, yazılım ve proje yönetimi yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler
- Aktif araç kullanabilen.
- Sorumluluk alabilecek.
- Karar ve çözüm odaklı.
- Şehir dışı ve yurt dışı çıkış engeli bulunmayan.
- Erkek adaylar için askerlik ilişkisi bulunmayan.

Ek Bilgiler
İş Alanı;Yazılım Uygulama ve Geliştirme,Mühendislik,Proje Yönetimi
Organizasyondaki Yeri;Uzman
Çalışma Şekli;Tam Zamanlı
Deneyim;2-5 Yıl
Çalışma Yeri;İstanbul-Asya-Türkiye
Sektörler;Yazılım, Elektrik-Elektronik, Enerji ve Isıtma-Soğutma-Havalandırma
Eğitim Durumu;Yüksekokul, Lisans, Yüksek Lisans

şu aranan nitelikler kısmının 2 ci maddesine dikkat çektirecem arkadaşlar
size sorumluluk verip arabasız kalemsiz parasız takımsız yardımcısız adi malzeme ile iş bitittirmeye uğraşırlar işi bitittirirler sonrada aksilik çıkar işten çıkış alırsınız kalan paranızı kendilerinden kaynaklı hatalardan dolayı olumsuzlukları size yıkarak ya kalan parayı vermezler yada uzatırlar

ba ba ba işin kalitesine bak ENDÜSTRİYEL OTOMASYON of

of of of profesörde dahi böyle nitelikler yok

maaşa bakın ya 950 yada 1400 :))))

alın size meslek

kafayı yiyecem arkadaşlar şimdide yeni moda sözler çıkmış

nicola tesla gibi elektrik teknisyeni arıyolar

yetiştirilmek üzere
iş ahlakı ve sorumluluğu olan
çalışmaya istekli
azimli olan

yahu ne vereceksiniz neee 2000 tl maaşmı vereceksiniz ya 850 yada 1050 tl

not:4 aydır boştum arkadaşlar bedeva çalıştıracak 10 firmaya başvurdum rest çektim çalışmam diye ama en son iyi bir yer buldum ofiste oturarak yorulmadan baraj hidrolik kapak otomasyon panosu diziyorum 1600 tl maaş iş rahat internet var eplanda öğreniyorum patronda kibar ağzı var dili yok sğolsun her sabah nescafe ve parleiment ısmarlıyor içiyoruz allah bol iş versin patronuma böyle insanlara yanlış yapılmaz değerini düşünüyor ve biliyorum piyasada bulabildiğim en iyisi bu çalışarak daha iyi şartlarda iş aramaya devam

adanada çalışılmayacak bazı firmalar

günsa doğalgaz makine
rastaş kapak
kambeton
bomak
özteknik

iş çok ama en tehlikeli işe verdikleri para 1000 tl civarı kaynakcılar dahi oturduğu yerde 2 punta atmaya 1800 tl maaş alıyo ve değerliler kıymetliler gözdeler oğlum ve yiğenlerim orta okulu seneye bitiriyolar elektrik böl vermeyi çok istiyordum ama artık çok düşünüyorum bir makine böl yada metal işleri bizden çok iyi veya direk eczacıya kalfa olarak verecem yetiştirsin en azından üstü başı temiz kalır liseyide açıktan okusun daha ne diyim

patronların umurunda değil onlar isterler ki işçinin kanını emmek ama maalesef piyasayı elektrikçiler öldürdü ben bunu görüyorum boş gezeceğime bedava çalışırım misali olmaz öyle neden bedava çalışayım ki böyle insanlar oldukça bu meslek ayağa düşmeye mecburdur

Şirket / İş Tanımı
Bina Otomasyonu ve Endüstriyel Otomasyon konularında faaliyet gösteren firmamıza, ilgili alanlarda tecrübeli, firmamıza müşteri karşında en iyi şekilde temsil edecek, tercihen bina otomasyonu uygulamaları yapmış, yazılım ve proje yönetimi yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler
- Aktif araç kullanabilen.
- Sorumluluk alabilecek.
- Karar ve çözüm odaklı.
- Şehir dışı ve yurt dışı çıkış engeli bulunmayan.
- Erkek adaylar için askerlik ilişkisi bulunmayan.

Ek Bilgiler
İş Alanı;Yazılım Uygulama ve Geliştirme,Mühendislik,Proje Yönetimi
Organizasyondaki Yeri;Uzman
Çalışma Şekli;Tam Zamanlı
Deneyim;2-5 Yıl
Çalışma Yeri;İstanbul-Asya-Türkiye
Sektörler;Yazılım, Elektrik-Elektronik, Enerji ve Isıtma-Soğutma-Havalandırma
Eğitim Durumu;Yüksekokul, Lisans, Yüksek Lisans

şu aranan nitelikler kısmının 2 ci maddesine dikkat çektirecem arkadaşlar
size sorumluluk verip arabasız kalemsiz parasız takımsız yardımcısız adi malzeme ile iş bitittirmeye uğraşırlar işi bitittirirler sonrada aksilik çıkar işten çıkış alırsınız kalan paranızı kendilerinden kaynaklı hatalardan dolayı olumsuzlukları size yıkarak ya kalan parayı vermezler yada uzatırlar

ba ba ba işin kalitesine bak ENDÜSTRİYEL OTOMASYON of

of of of profesörde dahi böyle nitelikler yok

maaşa bakın ya 950 yada 1400 :))))

alın size meslek

Kaderimiz bu bizim ustam yapacak bişey yok.

cuma günü yayınlanan adana işkurdan okuduğum ilana bakın kafayı yiyeceğim

Elektirik Bakım elemanı : Genel nitelikler: -Otomasyon proje okuyabilme yeteneğine sahip, - Pano montajı yapabilen, - Fabrika elektrik arıza ve bakım onarımında deneyimli, - Hidrolik pnömatik sistem bilgisi olan, - PLC bilgisi olan, - Sorumluluk bilinci yüksek, özverili, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Ekip çalışmasına uyumlu, - Boş zamanlarında amirinin verdiği diğer işleri yapabilecek, İş tanımı: İşletmenin Elektrik ile ilgili arıza ve bakımını yapabilecek iş arkadaşları aramaktayız. (Semi Ç.)

herşey tamam anladım zaten herşeyi bilipte yanına plc de biliyosa bu kesin mühendistir ama ilköğretim arıyorlar yahu plc bilen mühendisede 900 yada 1200 maaş verdiniz diyelim onada kabul peki ahmaklar ahlaktan yoksun insan müsvetteleri boş zamanlarda amirin verdiği işleride yapacak demek ne oluyo boş zamanlarda bu işlerden kastınız fatura götür getir mal yükle indir bindir aksini anlatacak varmı acaba

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri