Bilgisayar Kontrol ( paralel port araba kontrolü vb.. )

acil gerek son 16 gün teslim edemezsem dönem uzatıyorum vusial basic ile programlanan uzaktan araba yapmam gerek ...

slm isosaslan senin ödevin aynısını benimde yapmam gerek sen buldun mu ödevi yaptın mı bana da yardımcı olsan sevinirim...

slm benim de vb de uzaktan kumandalı araba ödevim var yardımcı olur musunuz hiç bir bilgim yok

Merhabalar bende bugün aldım bitirme ödevini..Konu şöyle : bilgisayardaki yön tuşlarıyla parelel port üzerinden kontrol edilecek harekete duyarlı bir kameranın olduğu aydınlatma direği olucak. bu aydınlatma direğinde 2 adet biri aşağı yukarı diğeri sağa sola dönen uçlarında ışıklar olan step motorlar olacak ve cisim algıladığında o yöne dönecek step motora bağlı ışık. Baya detaylı bi iş çıkamadık işin içinden.Parça olarak neler kullanıcaz ne boyutlarda olabilir fiyatları nelerdir C# programlamasını nasıl yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim..

merhabalar arkadaşlar. paralel port uzaktan kumanda oyuncak araç yönetme proğramları var elimde( C ve JAVA). isteyene yardımcı olabilirim. JAVA çok uzun zamanımı almıştı ve az daha dersten kalacaktım. onun için isteyene yardımcı olabilirim.
bf434.png

merhabalar arkadaşlar. paralel port uzaktan kumanda oyuncak araç yönetme proğramları var elimde( C ve JAVA). isteyene yardımcı olabilirim. JAVA çok uzun zamanımı almıştı ve az daha dersten kalacaktım. onun için isteyene yardımcı olabilirim.
bf434.png
bana yardımcı olursan çok sevi,nirim parelel port için

arkadaşlar benimde ödevim var :) vb program yazıp paraler porttan arabayı yönlendirmem lazım ilgili programı yazamadım yardımcı olurmusunuz :)

arkadaşım java kodları ve gerekli açıklamalar klasörde yer alıyor. aklına takılan bişey varsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri