Artık Hedeflerimden Vazgeçiyorum

Hepar_-_

Üye
Bu zamana kadar tek hedefim iyi bir Bakım onarımcı olmaktı. mekanik pnömatik hidrolik sistemlerde süper bilgi sahibi olmaktı. Ancak 3 aydan beri Fabrikalara çağırıyolar görüşmeye gidiyorum. Biz tecrübeli arıyoruz diye geri gönderiyorlar. ben de artık gururumun zedelendiğini aşağılandığımı ve beş para etmeyecek biri olduğumu düşünüyorum. Evimde PLC öğrenebilmek için PLC almıştım onları öğrencinin birine ücretsiz vereceğim.

Bu zamana kadar tek hedefim iyi bir bakım onarımcı olmaktı. mekanik pnömatik hidrolik sistemlerde süper bilgi sahibi olmaktı. Ancak 3 aydan beri Fabrikalara çağırıyolar görüşmeye gidiyorum. Biz tecrübeli arıyoruz diye geri gönderiyorlar. ben de artık gururumun zedelendiğini aşağılandığımı ve beş para etmeyecek biri olduğumu düşünüyorum. Evimde PLC öğrenebilmek için PLC almıştım onları öğrencinin birine ücretsiz vereceğim.
Asıl böylesine Vazgeçtiğin anda 5 para etmez biri olursun demedi deme... Vazgeçmek yerine inatla takip et elbet aradığın Rızkın da, Hayrın da, Şerrin de nereden geldiğini unutma. Aza kanaat et ki çoğu bulasın kardeşim. Yaşın henüz çok genç. Mümkünse okulunu bitir.

Asıl böylesine Vazgeçtiğin anda 5 para etmez biri olursun demedi deme... Vazgeçmek yerine inatla takip et elbet aradığın Rızkın da, Hayrın da, Şerrin de nereden geldiğini unutma. Aza kanaat et ki çoğu bulasın kardeşim. Yaşın henüz çok genç. Mümkünse okulunu bitir.
Herkes ilk okulu bitir dedi liseyi bitirdk bisey olmadi. Okul sadece aci yasamayi ertelemek icin kullanilan biseydir. Bahaneler hic bitmiyo ki zaten. Ne olursan ol daha iyisini ariyolar

Valla abi Gam yok diyosunuz da gamın hepsini ben cekiyorum. 3 aydir gittigim yerleri bi hesap etsem...
kardeşim ben neler çektim traş ol takımı giy git defalarda 40 yerle goruştum bak bu rakam ciddi bi rakamdır
sırtımda zona diye bir hastalık çıktı sıkıntıdan su akar yolunu bulur sıkıntı etme ;)

Yaşın çok genç. Asıl teslim olursan kaybedersin. Tekrar tekrar tekrar dene. Vazgeçme. Ben emekli oldum. Hala C++ öğrenmeye çalışıyorum evde. Farklı plcleri öğrenmeye çalışıyorum. Sakın vazgeçme. Vazgeçtiğin anda kaybedersin.

kardeşim ben neler çektim traş ol takımı giy git defalarda 40 yerle goruştum bak bu rakam ciddi bi rakamdır
sırtımda zona diye bir hastalık çıktı sıkıntıdan su akar yolunu bulur sıkıntı etme ;)
Akacak su da baskalarinin olsun ben yol aliyorum artk abi. Cidden insan acimasizlarla karsilasiyor. Helal ekmek pesine dustum bu kadar zor olmamaliydi

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri