Artık Hedeflerimden Vazgeçiyorum

Hepar_-_

Üye
Bu zamana kadar tek hedefim iyi bir Bakım onarımcı olmaktı. mekanik pnömatik hidrolik sistemlerde süper bilgi sahibi olmaktı. Ancak 3 aydan beri Fabrikalara çağırıyolar görüşmeye gidiyorum. Biz tecrübeli arıyoruz diye geri gönderiyorlar. ben de artık gururumun zedelendiğini aşağılandığımı ve beş para etmeyecek biri olduğumu düşünüyorum. Evimde PLC öğrenebilmek için PLC almıştım onları öğrencinin birine ücretsiz vereceğim.

Bu konuda istekli arkadaşlar olursa PLC ve KUMANDA malzemelerimi vereceğim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bak kardeş benimde kumanda bilgim çok zayıf 28 yaşındayım halen aarastriyorum bilmedigim konuları ama bisi öğrenmek istiyosan uygulama yap sahada biraz calisman lazim ben kumandayi ogrenirsem plc ye gecicem kademe kademe

Bak kardeş benimde kumanda bilgim çok zayıf 28 yaşındayım halen aarastriyorum bilmedigim konuları ama bisi öğrenmek istiyosan uygulama yap sahada biraz calisman lazim ben kumandayi ogrenirsem plc ye gecicem kademe kademe
Abi bn de sahada is bulamadgm icin birakiyorum zaten

fabrika elektriği mi otomasyon pano montaj bölümlerine bak is atarken ben bu yana ustama kızdım fabrikaların bakimlarını yapıyorduk kızdım ona senden daha iyi usta olmazzsam dedim pano montaj otomasyon isi yapan firmalara gittim biraz daha kumandayi geliştirdim hiç bilemiyordum daire tesisatı yapiyosun şimdi pano montaj fabrika elektirigi zamanla oluyo tecrübe kazanman lazim yani öğrenebilmek için paraya bakmicaksin bende hep paraya baktim benim yasitlarim zehir gibi usta ama ben tam bi usta değilim ama gelen öğrenmenin peşindeyim ne ustalarim oldu onlara rağmen halen elektrikciyim yaş 21 daha çoook calismalisin benden sana Abi tavsiyesi bi ise odaklan usta olana kadar paraya bakma çalış usta olursan zaten onlar senin peşine düşerler

fabrika elektriği mi otomasyon pano montaj bölümlerine bak is atarken ben bu yana ustama kızdım fabrikaların balıklarını yapıyorduk kızdım ona senden daha iyi usta olmazzsam dedim pano montaj otomasyon isi yapan firmalara gittim biraz daha kumandayi geliştirdim hiç bilemiyordum daire tesisatı yapiyosun şimdi pano montaj fabrika elektirigi zamanla oluyo tecrübe kazanman lazim yani öğrenebilmek için paraya bakmicaksin bende hep paraya baktim benim yasitlarim zehir gibi usta ama ben tam bi usta değilim ama gelen öğrenmenin peşindeyim ne ustalarim oldu onlara rağmen halen elektrikciyim yaş 21 daha çoook calismalisin benden sana Abi tavsiyesi bi ise odaklan usta olana kadar paraya bakma çalış usta olursan zaten onlar senin peşine düşerler
Ustacm ben sana is yok diyorum sen calis diyosun. Anlatamadm herhalde

Izmiri bilmiyorum internetn bakiyomusun is ilanlarina

Pano üreten firmalar yokmu ararken internetten elektrik pano montaj olarak aradinmi hiç

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri