Artık Hedeflerimden Vazgeçiyorum

Pano üreten firmalar yokmu ararken internetten elektrik pano montaj olarak aradinmi hiç
Her turlu ariyorum. Yok yok yok. Bugun de biyere gittim. Beter ettiler beni. Ben de biraktim artk aramayi

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Valla bisi diyemicem kardeş is bulamıyorum diyosan bilaf vardır ya bu deveyi gudersin yada bu diyardan gidersin kadar senin

size iş var dediler de bulamayınca umudunuzmu kırıldı ? arkadaşım zaten iş yok ki!! tecrübeli ustalara bile boş kaldığında makinecilere yardım edeceksin diyorlar. bakma sen bazıları çok büyüdük durmuyoruz kalifiye elaman bulamıyoruz vs vs diyor. yalan hepsi. maddiyat ve maneviyat bakımından daraldıkça daralıyoruz ve daha kötüye gidiyoruz. çoook söylenecek söz var ama bunun kimseye faydası yok. size dönecek olursak... neden bu kadar üzülüyorsunuz anlamıyorum. ben size yolu daha öncede söyledim...

size iş var dediler de bulamayınca umudunuzmu kırıldı ? arkadaşım zaten iş yok ki!! tecrübeli ustalara bile boş kaldığında makinecilere yardım edeceksin diyorlar. bakma sen bazıları çok büyüdük durmuyoruz kalifiye elaman bulamıyoruz vs vs diyor. yalan hepsi. maddiyat ve maneviyat bakımından daraldıkça daralıyoruz ve daha kötüye gidiyoruz. çoook söylenecek söz var ama bunun kimseye faydası yok. size dönecek olursak... neden bu kadar üzülüyorsunuz anlamıyorum. ben size yolu daha öncede söyledim...
Cunku tek hedefim iyi bir bakim onarimci olmk. Ama olmuyor yer bulamiyorum. Kendimi gelistremiyorm.

İzmir de de iş bulamıyosa eger, ya İzmir bildiğimiz İzmir değil, ya sende bir şeyler var, dipten uçuyorsun.

İzmir de de iş bulamıyosa eger, ya İzmir bildiğimiz İzmir değil, ya sende bir şeyler var, dipten uçuyorsun.
Ben asgari ucret altinda calismaya raziyim. 2.5 sene de tesisatta tecrubem var. 2022 askerlik tecilli belki de bunu sorun ediyolar. Kimi de tecrubeyi.

kumanda ve plc malzemelerine talibim. sakın çöpe atma... tabi son ana kadar bekle..iş konusuna gelince ALLAH sabredenlerle beraberdir. sabret. bence. eğer iyi bir bakımcı olmak istiyorsan pano işini bilmen şart.benim kişisel görüşüm.pano işi yapan ufakta olan bi firmaya başlaman

kumanda ve plc malzemelerine talibim. sakın çöpe atma... tabi son ana kadar bekle..iş konusuna gelince ALLAH sabredenlerle beraberdir. sabret. bence. eğer iyi bir bakımcı olmak istiyorsan pano işini bilmen şart.benim kişisel görüşüm.pano işi yapan ufakta olan bi firmaya başlaman
Iste ben de oyle bi yer ariyorum. Hepsi tecrubeli ariyor. Kumanda bilgim var temel seviyeden az ust duzey. Ama ise yaramaz simdilik. Proje biliyorum kagit uzerinde uzman pratikte sifir.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri