Analizör

Uyl

Üye
Slm herkese iyi akşamlar elimde klemsan in klea 320p analizor u var bunun anlık değerlerini görüyorum ama toplamları bı göremiyorum sayaçlarını nedeni nedir acaba

Ekli dosyalar

• IMG_20180305_153518.jpg
    IMG_20180305_153518.jpg
    193.9 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20180305_153451.jpg
    IMG_20180305_153451.jpg
    210.9 KB · Görüntüleme: 47
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Slm herkese iyi akşamlar elimde klemsan in klea 320p analizor u var bunun anlık değerlerini görüyorum ama toplamları bı göremiyorum sayaçlarını nedeni nedir acaba
Abi ayni markadan bende var.ne görmek istiyorsun üst tarafta ok ile sağa sola ilerle.herşey var..

Abi ayni markadan bende var.ne görmek istiyorsun üst tarafta ok ile sağa sola ilerle.herşey var..
IMG_20180305_153518.jpg

Sayaçlar hep sıfır endeksleri görmek istiyorum yardımcı olursan sevinirim 5549457366

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni mi bagladiniz analizoru?..baglantilariniz doğru mu?..akim trafosu var mi?..trafo oranını vs girdinizmi analizore?

Evet girdim birtane motor bağladım ama anlık akımları görüyorum ama endeksler sifir daha önceki fotoları bakabilirsiniz

akım trafosu 100 di akım trafosu oranını 20 gitdim

Yeni aldık birde 3111 ler var onlarda da ayini

Telefonla destek verebilirsiniz sevinirim yarın için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sağolasın iyi geceler yarın haber bekliyorum sizden o zaman tekrar kusura bakmayin

Akim Trafosu bagladijktan toplamini gorebilmen icin zaman lazım .

Evet girdim birtane motor bağladım ama anlık akımları görüyorum ama endeksler sifir daha önceki fotoları bakabilirsiniz

Akım trafosu 100 di akım trafosu oranını 20 gitdim

Yeni aldık birde 3111 ler var onlarda da ayini

Telefonla destek verebilirsiniz sevinirim yarın için

100/5A akım trafosu için 20 girdiniz sanırım. Bütün akım trafolarında bu oranı istemez. Bir kısmında seconder akımını ayrı girip primer akımını direk yazarsın. Buna dikkat edin bence. Oran istemiyor olabilir.

Örnek verebilirim işiniz nasıl yapacağım la ilgili tesekkur ler

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri