Akülü araba sorunu

Kurşun ve asitli akü olsa hücre gözlerinden bome ölçümü kesin sonuç verir ama bome ölçer de son kullanıcının elinde bulunan bir ekipman değil. Bizim atölye de maşallah her dolabın üstünden çıkıyor elini atınca.
O zaman raflara gerek yok daha fazla dolap koyun :D. Ayrıca bu araçlarda kullanılan aküler bakımsız diye adlandırılan malumumuzca, elektroliti kağıda emdirilmiş tip bome ölçemez.

Bu konudaki son mesajımdır.

O zaman raflara gerek yok daha fazla dolap koyun :D. Ayrıca bu araçlarda kullanılan aküler bakımsız diye adlandırılan malumumuzca, elektroliti kağıda emdirilmiş tip bome ölçemez.

Bu konudaki son mesajımdır.
Arayı çok açma reis . Özlüyoruz.

Arkadaşlar benim akülü arabanın 20sn çalışıp SONRA elektrik kesiyor 10sn sonra da geri geliyor anlayan birine gösterdim aküden dedi akü aldım gene düzelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Arkadaşlar benim akülü arabanın 20sn çalışıp SONRA elektrik kesiyor 10sn sonra da geri geliyor anlayan birine gösterdim aküden dedi akü aldım gene düzelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Elinizde voltaj ölçümü için multimetre var mı?

Multimetre ile voltaj omaj olcebiliyor musunuz?

Aracın kontrol karti v.s. varmi var ise resimleyin bakalim. Ama bu tür arızalar voltaj ölçümü takibi gerektirir. Diğer türlü kör atış ile ariza aramak olur.

Yer neresi?

Elinizde voltaj ölçümü için multimetre var mı?

Multimetre ile voltaj omaj olcebiliyor musunuz?

Aracın kontrol karti v.s. varmi var ise resimleyin bakalim. Ama bu tür arızalar voltaj ölçümü takibi gerektirir. Diğer türlü kör atış ile ariza aramak olur.

Yer neresi?
Yer İstanbul Gaziosmanpaşa

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri