Acer 3D Led Monitör kapanıp açılma sorunu

şerefli

Üye
yaklaşık 2 hafta önce aniden elektrik gitmesi sonucu monitörüm bir kaç dakika çalıştıktan sonra kapanıp açılıyor (içini açtım panel çok ısınıyordu )2 tane elektronikçiye gittim ikiside tam yapamadı ilk verdiğimde adam dedi ki 9 saat açık bıraktık kapanıp açılma olmadı dedi eve getirdim denedim durum aynı içini açtım usb fan yaptım eski laptop fanından denemek için içine koydum ısınma sorunundan filan dolayıdır diye fan ile çalışma süresi biraz daha arttı fakat tekrar biraz çalışıp açılıp kapanma sorunu oldu sonra komple gitti güç gelmiyordu dün tv tamircisine verdim yaptığını söyledi besleme kartında farklı bi sıkıntı olsa adam görürdü eve getirdim 1 saattir filan deniyorum sorun aynı Playstation 3 bağladım xbox360 bağladım pc bağladım laptop bağladım kablo tv cihazını bağladım en fazla 10 dk çalışıyor sonra çat diye kapanıp açılıyor 5 farklı güç kablosu 4 farklı hdmi kablosu denedim sorun aynı sizce panel veya led arzası olabilir mi ? eğer led arzası ise led ler değişir mi ? Model:Acer Gr235H 3D led monitör isterseniz video çekip atarım

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri