Ac motor.

olcay..

Üye
Kolay gelsin arkadaşlar.
Elimde 1.5kw lik ac motor var .ileri geri kontaktorlerle muhurleme yapmadan(starta bastikca) çalışıyor. Fakat yumşak kalkiş için soft start kullanmak istiyorum nasıl yapmalıyım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kolay gelsin arkadaşlar.
Elimde 1.5kw lik ac motor var .ileri geri kontaktorlerle muhurleme yapmadan(starta bastikca) çalışıyor. Fakat yumşak kalkiş için soft start kullanmak istiyorum nasıl yapmalıyım
1,5kw için soft starter var mı bilmiyorum soft starter 4kw ve üstü için var diye biliyorum.AC motor sürücüsü kullanarak ta yapabilirsiniz fiyatları artık çok pahalı değil.Motor sürücüsünü aldığınız da elektrik bağlantıları ve ayar parametreleri kutusundan çıkar

Tskkr sürücü kullanmak panoyu degistirmek olacak kurulu sistem olduğu için soft start kullanmak istiyorum ama bakalım. Tekrar tskkkr ederim

Tskkr sürücü kullanmak panoyu degistirmek olacak kurulu sistem olduğu için soft start kullanmak istiyorum ama bakalım. Tekrar tskkkr ederim
Soft start kurulu sistem ?Normal sürücü kullan onunlada yaparsın yumuşak kalkışı.Soft starter 4 kw üstü motorlarda kullanılır yıldız üçgen gerektirdiği yerlerde vs...

3RW3013-1BB14 kodlu sıemens sirius serisi soft starter 1.5kw lık motorlar içindir. işletmemizde kullanmaktayız. işinizi görebilir fakat maliyet açısından hızkontrol cihazı daha uygun olacaktır. saygılar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri