3 faz asenkron motor için sürücü araştırması

Sinan780

Üye
Arkadaşlar klima santrali motorları için uygun fiyatlı sürücü araştırıyorum. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler. (7,5kw)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
otomasyonda sekronoskop bağlantısı
ayrıca otomasyonda aniden çıka bilecek arızalara karşı ne gibi önlemler alınmalı

otomasyonda sekronoskop bağlantısı
ayrıca otomasyonda aniden çıka bilecek arızalara karşı ne gibi önlemler alınmalı

Sistem yedekleme işlemi otomasyon sistemini koruyucu önlemlerden biridir. Haberleşme cihazlarının korunması için ise kesintisiz güç kaynaklarının kullanılması etkili çözümdür.

merhaba arkadaşım.benden sana tavsiye en uygun vede sorunsuz bir sürücü arıyorsan,enda markaE300 sürücüyü dene derim.

siemensin sürücüleri karışık vede problemli,genelde ben sürücüleri vinç vede asansör uygulamalırında kullanıyorum,enda e300 ü bi dene derim teknik destek sağlam.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri