26 daire 1 asansör

ya bende görmedim uzak biraz yanlız sayaçalrın hepsi sıva altı panoya yerlesecek ve sayaçların hepsi aynı pano içinde girişte olacak kabloları cekılmıs dediler sadece montajı yapılacak bende gidemiyorum çalısıyorum uzak bide yani bir etüt çalışması yapamıyoruz kaba taslak bi fiyat arastırayım dedim burda 3 aşşa beş yukarı bişelr çıkar diye :) :O

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
daire inişleri falan hazırsa işlemesi enaz 1 gün ,
bölge, bölge, şehir, şehir fiyatlarda farklılık arzeder.
bulunduğun mevkideki meslektaşlardan fikir alabilirsen iyi olur derim....

sonra patlamayalımda üstadım :D
yav bu hafta içi birine bi devir daym panosu yaptım zarar ettim
bu sefer danısayım dedim :D :)

hatırladım şu termostatla ilgili
üstad fiyat falan verdikya kıyas içindi. işi yaptığın yerdeki potansiyel fiyat verirken etkili,
çıkar bi yevmiyeci günlük 40-50 tl yevmiye alırken b,birisi çıksa al arkadaş sana 100tl yap şu işi....... yandı keten helva..
muhite göre işçilik fiyatları değişiyor.bi yerde 300 tl fiyat isteniyor,benzer iş için başka bir yerde 700tl ......
dedimya bulunduğun yerdeki fiyatları araştır,onagöre teklif yap derim...

dediğin gibi aynen öyle ben samsun çarşambada çalısıyorum çarşambanın piyasası tabanında altında ama samsunda öyle değil istediğim fiyata itiraz eden pek yok çarşambada çingen pazarlığı var adam 5 tl için pazarlık yapıyo bide insanları kaba saba yani çarşambanın neden namının bu yayıldığını buraya gelince anladım :D :D

üstad öyle demeyelim, herkesi topa tutmayalım.heryer aynı iyiside var,kötüsüde.
piyasa rayicinde tut,muteahhit adam sormadan iş vermez.başkaları için basamak olma..

üstad öyle demeyelim, herkesi topa tutmayalım.heryer aynı iyiside var,kötüsüde.
piyasa rayicinde tut,muteahhit adam sormadan iş vermez.başkaları için basamak olma..

aynen valla her yerin piyasası farklı ama çnceden bu işler çok tatlı getirisi oluyodu artık azaldı...dediğin gibi mütayit arastırmadan iş vermez .

herksin gönlüne göre olsun.
kazasız belasız iş,hayırlı kazanç olsun hepimiz için...

Forum istatistikleri

Konular
128,284
Kullanıcılar
450,115
Son üye
DNZ REKLAM TABELA

Yeni konular

Geri