2012de insan oglu foton kuşagına giriyor

Cok ilginc bir tartısma ve sav gercekten ilgi cekicek bir konu

merhaba arkadaşlar 2012 de böyle birşey olacağı söyleniyor muş.. şu anki gidişata bakarsak zaten dünyanın sonu yaklaşıyor....ama daha çok var gibi ama insanlığın felaketlerden kaçması imkansız.. 2012 ilginç bir yıl olacak..güneş patlaması nedeni ile bir tür büyük felaketler yaşanabilir..insanlarda dna değişiminden söz ediliyor..bunu zaten amerikalılar ruslar almanlar özellikle japon bilim adamları yapmakta yarı inssan yarı hayvan melezleri üretilmekte...tpkı bir bitki gibi.. amaçları insan dna sında değişiklik yapmak.. hastalıklara yani felaketler sonucu oluşacak virüslere insanden daha güçlü karışım olan melezler arcılığı ile çare arıyorlar....ama bu melezler 14 gün yaşatılıyor..bundan daha uzun bir sürede yaşatılır ise ortaya nasıl ir manzara çıkar bilemiyorum..herhalde onlar biliyorlardır.. ban kalırsa makinelerden de korkun...japonları nürettikleri en son bir makine var çocuk robot ..aklınıza gelen birçok özellik var.-----YARATICIMIZ TARAFINDAN GÖNDERİLEN KİTABIMIZDA SÖZ EDİLMEKTE ZATEN SADECE GÜNDEMDE OLANLARA VEDE SONUN DA İLERİDE NE OLACAĞINA DAİR BİR FİKRİMİZ OILSUN...--

konu hakkında bıraz ıncelemede bulundum, Prof. dr. Ahmet Maranki'nin makaleleri ve televızyon programlarından baska kımsenın bılgısı olmadıgı kanaatıne vardım. elektromanyetık alanında memleketımızde buyuklerden meraklı ve arastırmacı kımse yok sanırım.

olayın ozu 3000 yılda bır gunes sıstemımızı ıcıne alan bır manyetık alandan bahsedılıyor ve enson mö 3000 yılında dunyamız etkısı altından cıkmıs. yanı ms 3000lı yıllarda dunyamız tekrar foton kusagının ıcıne gırecek (orantılara gore kendı kanaatımdır) 2012den bahsedılmesı gunes patlamasının carpıtılmıs halı olarak algılıyorum. yalnız sn ahmet marankı gunes patlamalarının dırek dunyaya yapacagı etkılerı elektrık kesılmesı vs gıbı nedenlere baglamaktan ote dogal felaketlerden bahsetmektedır. sankı dını ıstısmar gıbı bır dusunce kapladı benı.

ayrıca foton kusagına gırılecegı zaman manyetık alanın ınsan ve canlıların hucrelerınde yapacagı etkıden (mutasyon dıyelım buna) dolayı kısılerın sezılerı gelısecek yada kotulesecegınden bahsedılıyor, yıne buda ıyı ınsanlar kotu ınsanlar olarak ayrılıyor. hatta yabancı topluluklar olayı asırı cıddıye alarak butun hayvanlar ve bıtkılerın DNA orneklerını alarak laboratuarlarda saklamaya baslamıslar. ama benı konu arastırmasında en etkıleyen konu sn ahmet marankı gıbı okumus yıllarını dokmus bır fızıkcı olarak bu bılımsel olayı tamamen dınsel konulara baglaması'dır. sasırdım, dumur oldum. kısacası foton kusagı olayını Allahın taktırıdır dıyerek 2012ye kadar konusmamak en mantıklısı olacaktır...

kanal 7 de yayınlanan bi program ilgilimi çekti sizinle paylaşmak istedim

Foton Kuşağı Haber7 - Prof. Dr. Ahmet Maranki

poyraz arkadaşım bu link bana biraz olsun, duyduklarım, yanlış bildiklerim hakkında ışık tuttu.
Doğru bildikleriminde kısım kısım onaylandıgını görmek beni dahada ürküttü 1saat 17 dakika ilgi ile izledim .
Yayının tekrarı içinde haber 7 'e meilde gönderdim .belki benim gibi merak eden birileri bu konuyu irdeler,bizleride bilinçlendirir kardeş kavgamızda biter .
Ben işin teknik açısından bakarım digeri dini .Teknik sitelerde nasıl aşk meşk yazan yoksa dini sitelerdede çamaşır makinanı nasıl onaracagını sormuyorsak konunun cıvıması için özel bir gayret içindede degil'seniz hepimiz zaten din kardeşlerimdiniz, bundan sonra yine aynı kalacaksınız

***Allah'ın selameti hepinizin üstüne olsun *** saygılarımla.

arkadaşlar bu kuşağa daha öncede girmiş isek neden dna larımız hala aynı duruyor neden daha önce değişmemiş bu dnamızın 12 sıraya çıkacağını nasıl hesaplamışlar sadece kehanet var ortada neden 12 neden 10 değil 8 değil

bilimin kauntum (foton)na yaklaşımı : elektromanyetik alanların insan bio kimyasına etkileri

Ekli dosyalar

• elektromanyetik[1].pdf
    41.7 KB · Görüntüleme: 21
arkadaşlar şimdi biz durup dururken foton kuşağına giriyoruz, elektrik olmayacak onu anladım, 2000 yıl sürecek onu anladım,

peki sadece insanların dna sı 12 ye çıkacak , diğerlerinin yani hayvanlar aleminine bitkiler alemininsabitmi kalacak, yoksa onlarda bu düşünceye göre 10-11-12- gibi dna yapısı olacak yani süper akıllı olacaklar. şu anda en zeki insanda belki de 10 kat daha zeki olacak????????

yada bir ağaç düşünün bugün ben a meyvesini vereyim bir sonra mahsülü b meyvesi vereyim.

Allah Teala dilese hepsi olur.

ancak burada anlatılanlar doğru gelmiyor ,

saygılar,....

Konu bütünlüğünü bozan ve polemik yaratan tüm mesajlar silinmiştir.

Konun kendisi saçmalık.Hepsini sil.Millet de rahat etsin sen de.
İlimle-forumla alakasız bir konuya bir çok tepki geliyor ve sadece tepkileri siliyorsun.

ya zaten hayvanların ve bitkilerin genelde dna sıraları bizden fazla dna sırası ile mantık arasında hiç bi orantı yok o zaman eğrelti otu manyak zeki olmalıydı yanlış hatırlamıyosam en enteresan dna ondadır

bide daha önce girmişik bu kuşağa o zaman neden bu kadar akıllı ışık falan olmadıkk

bu araştırmayı kim yapmış bilmiyorum pekte merak etmiyorum ama bunun gerçekliği amerikanın aya gitmesine eşdeğer bence bir örnekle açıklıyayım atmosferi olmayan ayda dalgalanan amerikan bayrağı nasanın ne kadar doğrucu vede bilimsel çalıştığını gösteriyo buda farksız bi durum bence

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri