2. kademe devreye girmıyor

Rölenin, akım, gerilim uclarının dogru oldugunu bır daha da kontol edin. Tesise yük yokken röleyi setup yaptırın. Bütün kademeleri devreye alıp çıkardıgını ve baglı olan kondanstör gücünü doğru okudugundan emin olun. Bütün kademelrin on durumunda oldugundan emin olun. Otomatik tanıma yapmıyorsa manuel tanıtın. En doğrusuda , rölenın kullanım kılavuzunu okuyarak işlem yapın.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yuk yokken test edıyorum kontaktorlerı otomatık devreye alıyorum bu durumda cekmıyor konpanze devrede ıken yuk var ıken de cekmez otomatık cekmıyor ıse

Rölenin, akım, gerilim uclarının dogru oldugunu bır daha da kontol edin. Tesise yük yokken röleyi setup yaptırın. Bütün kademeleri devreye alıp çıkardıgını ve baglı olan kondanstör gücünü doğru okudugundan emin olun. Bütün kademelrin on durumunda oldugundan emin olun. Otomatik tanıma yapmıyorsa manuel tanıtın. En doğrusuda , rölenın kullanım kılavuzunu okuyarak işlem yapın.
hocam dedıgınızı bır zat uyguladım ama bırıncı kademeyı cekıyor daha cekmıyor

hocam dedıgınızı bır zat uyguladım ama bırıncı kademeyı cekıyor daha cekmıyor
" En doğrusuda , rölenın kullanım kılavuzunu okuyarak işlem yapın."
Bütün dedıklerimi yapmamışsınız demekki, kılavuzu okuyun demişim. Menude, her bir kademenin. 0n/ durumunu kontrol edin. on durmunda olması, yani iptal edilmemiş olması gerekir. Bırde, elle / manuel tanıtın. Bırıncı kadame de mutlaka 3 fazlı kondansatör olması gerekli.
"

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri