16F84(bunu nasıl kullanacağım)

vay çok saol valla ama bende o cihaz yok :)
yinede çok yardımcı oldun.çok değişik...
bunları öğrenmek için hangi lise ve üniversiteyi bitirdin ve ek olarak kurs aldınmı?

O alet 50 lira, pic programlayıcı diye elektronikçilerden bulabilirsin. Bunları ben kendi kendime internetten öğrendim fakat elektronik ve programlama biliyordum. İnternetten bu devirde herşey öğrenilebilir. Kurs yerin de burası:D şu an benden (bizden ) kurs alıyor sayılırsın:D , ben de aldım , hala da alıyorum.

değişik: şimdi gönderdiğn linklere bakıyorum...
proglama dili olarak neler biliyorsun.?
(çok soru sordum galiba)

değişik: şimdi gönderdiğn linklere bakıyorum...
proglama dili olarak neler biliyorsun.?
(çok soru sordum galiba)
C dili her derde devadır , sanki bisürü de versiyonu var. Fakat pic'ler assembly dili ile de programlanabilir ki ben de öle programlıyorum. Ama C biliyorsan ondan devam et pic için de

Ayrıca belirteyim , sen çok iyi bir elektronikçi olana kadar sorabilceğin tüm sorular daha önce bu forumda onlarca kez konuşulmuş başkaları tarafından konuşulmuş konulardır bundan emin ol. O yüzden önce sorunu arama bölümünden ara , yine de istediğini bulamazsan bu başlık altından yazamaya devam edebilirsin ,ben cevaplarım, tabi bu arada iyi bir lise kazanmaya da bak : ) , ben fen lisesi mezunu oldumdan elektroniği anca üniversitede öğrenebildim , fakat meslek liseliler daha 1. sınıftan elektronik öğrenmeye başlıyorlar , demin de birisi daha yazmış 13-14 lü yaşlardan bu işlere başlarsan ileride artık seni kimse tutamaz , kolay gelsin...

:) sbs puanım 6. sınıfta=420
7. sınıfta=375
bu sene inşallah 420+ yapmaya bakıcam..

Forum istatistikleri

Konular
128,302
Kullanıcılar
450,139
Son üye
muhamedarslantas38

Yeni konular

Geri