Şofben arıza

Bugün servis geldi ve sonuç olarak bağlantı klemenslerindeki kablolarda erimeler olmuş ve sorun halledildi.teşekkürler

Şofben değil termosifon ! Yine bir termosifon faciası ! Boşuna demiyorum bedava verseler eve sokmam diye :)

Şofben değil termosifon ! Yine bir termosifon faciası ! Boşuna demiyorum bedava verseler eve sokmam diye :)
Henüz doğalgaz denilen medeniyetin ( Ya da yurtdışından ihraç ettiğimiz uyuz enerji kaynağı mı desek ) olmadığı çok şehirlerimiz var ; mesela karadeniz de oturan biri olarak oturduğum ilçede hala doğalgaz yok . Bu noktada elektrikli şofbene malesef mahkumuz......

Henüz doğalgaz denilen medeniyetin ( Ya da yurtdışından ihraç ettiğimiz uyuz enerji kaynağı mı desek ) olmadığı çok şehirlerimiz var ; mesela karadeniz de oturan biri olarak oturduğum ilçede hala doğalgaz yok . Bu noktada elektrikli şofbene malesef mahkumuz......

Yemin ediyorum hediye etseler eve sokmam, katıyakıt sobası alırım odun kömür taşırım da o laneti yine kullanmam :)

Su kabına ısıtıcı daldırır fişi çeker maşrapayla döküp yıkanırım yine o laneti kullanmam :D

Forum istatistikleri

Konular
128,394
Kullanıcılar
450,278
Son üye
twineys

Yeni konular

Geri