Şarjlı süpürgeyi araba süpürgesine çevirme

14.4v luk şarjlı süpürgeyi çevirmek istiyorum

14.4 volt luk süpürgeyi çevirmeyi istiyorum süpürgenin kablosunu çakmaklık fişine takıp kullanacağım
14,4 arızalı bir voltaj. araç aküsünde bataryayı çıkar 12 voltta kullanabilirsin ama randıman vermez. @confickerbelasi ustanın dediği gibi evde şarj et arabada kullan.

önermem çakmaklıktan besleyerek kullanımı araç marka,modeli ne? hata kodu çıkartabilir sadece baş ağrısı olur...

Birşey olmaz araç çalışınca zaten o voltajlara çıkıyor.
Bağla kabloyu kullan.
Otu çöpü araç çakmağına takmak konusunda pek tavsiye vermeyi ben doğru bulmuyorum. Bir sigorta atsa, bir röle yapışsa sanayi de bir güzel düdüklerler anlamayan adamı.

Son düzenleme:
araç yeni bişeyse yapmasın arıza olursa uğraştırır hatta aracın yanmasına neden olursa sigorta olsa bile kullanıcı hatası der ödemez arabadan olursun...

Birşey olmaz araç çalışınca zaten o voltajlara çıkıyor.
Bağla kabloyu kullan.
değerli ustam şarjlı süpürme motoru kalkışta kaç amper çekiyor biliyor musunuz? ve bunların sürücüleri soft start değil. direkt tam güçte çalışıyor.

değerli ustam şarjlı süpürme motoru kalkışta kaç amper çekiyor biliyor musunuz? ve bunların sürücüleri soft start değil. direkt tam güçte çalışıyor.
Çekse çekse 5-6 amper çeker.
Çakmaklık 10 ampere kadar serbest.
Otu çöpü araç çakmağına takmak konusunda pek tavsiye vermeyi ben doğru bulmuyorum. Bir sigorta atsa, bir röle yapışsa sanayi de bir güzel düdüklerler anlamayan adamı.
Bu kadar korkmayın.En fazla sigorta atar.
Bir daha kullanmaz olur biter.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri