Şalt Malzemeleri

arkadaşlar yerli markalara yöneliyorum hızla birçok üründe yerli marka kullanmaya başladım doğru ürünü doğru yerde kullanarak yerli markalarla çok başarılı işler yapmaya başladım şimdide yerli şalt üreticisi arıyorum viko ile görüştüm sigma ile görüşeceğim elimden geldiği kadar yerli ürün kullanacağım sizleride yerli ürünlere davet ediyorum yerli ürün kullanan arkadaşlardanda tavsiye bekliyorum
teşekkür ederim bütün cevaplar için

Federal ile bir akrabam bir sorun yaşamıştı!32A sigorta daha önce siemens 32A sigortanın yerine kullanmış ama cihaz devreye girince sigorta atmış 32A siemens le değiştirince sorun çözüldü!İnşaallah siz daha iyi bir sonuç alırsınız!

Aynen öyle 5 yıldır düşünüyorum yavaş yavaş temkinli adımlarla ilerliyorum inşaallah başımıza iş açmayız

yerli kullanacağım diye müşteri kaybedilebilir, para kaybedilebilir, zaman kaybedilebilir, hele de kalite iyice düştüğünde (elektrik bu şakası olmaz) cana zarar gelebilir...
tabi tamamen tercih meselesi

Yaa arkadaşlar adamlar çin malı kullanıyorlar heryerde ben yerli diyorum millet aman haa sakın haa diyor hiçkimse yerli kullanmıyormu

çin malı kullanana da kullan demiyoruz ki. o daha büyük facia, o resmen ölüme davetiye çıkartmak. hereksi ortak görüşü kaliteli malzeme kullanmak. kalitesiz kullanan da zaten bir süre sonra müşterilerini kaybettiğinde anlıyor durumu. ha bana yaptığım vurgun yeter diyen varsa o başka

Arkadaşlar ağlayacam şimdi ya 10 yıldır pano imalatı yapıyorum 27 ülkeye pano yolluyorum müşterilerimin çoğu sağlam ilişkilerle bağlı bize onlar soruyor bana neden türk malı kullanmıyorsun diye bende başladım dönüşüme çoğu gitti azı kaldı bu iş bittiğinde herşeyi paylaşacağım olumlu olumsuz

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri