Şalt Malzemeleri

Yerli ürünler çin malından daha kaliteli ama siemens,möller veya shcneider kadar değil ne yazık ki gerçi fiyat olarak da onlardan ucuz!

Arkadaşlar hangi yerli malından bahsediyorsunuz VİKO veya SİGMA Türk malımı sanıyorsunuz hala hepsi çinde merdiven altı ürettirip piyasaya sokuyor...

Çin malı ürünlerde CHİNT harici bütün hepsini atın çöpe en azından bu markanın avrupaya satışı var ve kullandım kaliteli ürünler Ul--KEMA-VDE-BV-DNV sertifikaları var...

Chint markasının şalt ürünleri nasıldır. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.
CHİNT uluslar arası hemen hemen tüm sertifikalara sahip bir firma (Ul-BV-DNV-KEMA v.b)
Baya araştırdım CHİNT'İ .Dünya genelinde 23.000 çalışanı olan üretiminin %50 sini avrupaya yapan bir firma
AKSA JEN.-ATLAS COPCO-TESLA FORM-THYSSENKURPP -JOHNSONCONTROL gibi birçok marka ile çalışıyor..

CHİNT uluslar arası hemen hemen tüm sertifikalara sahip bir firma (Ul-BV-DNV-KEMA v.b)
Baya araştırdım CHİNT'İ .Dünya genelinde 23.000 çalışanı olan üretiminin %50 sini avrupaya yapan bir firma
AKSA JEN.-ATLAS COPCO-TESLA FORM-THYSSENKURPP -JOHNSONCONTROL gibi birçok marka ile çalışıyor..
Teşekkür ederim

Arkadaşlar hangi yerli malından bahsediyorsunuz VİKO veya SİGMA Türk malımı sanıyorsunuz hala hepsi çinde merdiven altı ürettirip piyasaya sokuyor...

Çin malı ürünlerde CHİNT harici bütün hepsini atın çöpe en azından bu markanın avrupaya satışı var ve kullandım kaliteli ürünler Ul--KEMA-VDE-BV-DNV sertifikaları var...
2 yıl önce tüyap fuar da Sigma yetkilileriyle görüştüm çinde üretim yapmadıklarını söylediler ayrıca federal de var yerli malı viko da bildiğim kadarıyla Türkiye de üretim yapıyor!CHİNT le de görüştüm ve Türkiye deki ofislerinede gittim siemens in sahip olduğu bütün sertifikalara sahip olduklarını ve fiyatlarının %30 daha ucuz olduğunu da öğrendim.Ama CHİNT kullanmadım fakat CHİNT kullanacağıma viko kullanmayı veya Sigma kullanmayı tercih ederim ayrıca Vİ-KO artık panasonic oldu!Geçen yıl PANASONİC Vİ-KO yu satın aldı bilginize!

Araştırma yapıp bilgş veren arkadaşlara teşekkür ederim ama bilmeden "gardaş onların hepsi çin" diyenlere tavsiyem ülkeye zarar veriyorsunuz vazgeçin

CHİNT markası çin devlet kuruluşudur ayrıca ve bugün Doğu türkistanlı 35 milyon Türk ü katleden Çin Halk Cumhuriyetinin malıdır bilginize!

CHİNT markası çin devlet kuruluşudur ayrıca ve bugün Doğu türkistanlı 35 milyon Türk ü katleden Çin Halk Cumhuriyetinin malıdır bilginize!

Çok duyaralı bir arkadaş olduğun için öncelikle teşekkürler c.berkan kardeş
Bana çinde üretim yaptırmayan Firma ismi verirsen sevinirim yoksa bu iş yapılmaz kardeşim.
Ayrıca diğer o firma ülkeleri islama ve türklere dost ülkeler galiba
Biz burada kalite ve ucuzluk anlamında ürün değerlendiriyoruz bu bahsettiğin konularda hassas isen (ki benden daha hassasımdır ) Bu işi yapma çünkü hepsi yabancı menşeyli firmalar.

Çok duyaralı bir arkadaş olduğun için öncelikle teşekkürler c.berkan kardeş
Bana çinde üretim yaptırmayan Firma ismi verirsen sevinirim yoksa bu iş yapılmaz kardeşim.
Ayrıca diğer o firma ülkeleri islama ve türklere dost ülkeler galiba
Biz burada kalite ve ucuzluk anlamında ürün değerlendiriyoruz bu bahsettiğin konularda hassas isen (ki benden daha hassasımdır ) Bu işi yapma çünkü hepsi yabancı menşeyli firmalar.

Arkadaşlar burada doğruları söylüyoruz ülkeye veya millete zarar vermiyoruz.Fikir isteyen arkadaşlara tecrübelerimizi aktarıyorruz isteyen viko kullansın isteyen sigma siemens schnaider veya CHİNT
O milliyetçi arkadaşlara sesleniyorum cocacola'da türkiyede üretim yapıyor üretim türkiyede olunca sorun kalkıyormu ortadan anlayamadım.
sigma ile görüşen arkadaşa yalan söylemişler türkiyede montaj yapıyorlar ve bir kısmınıda bitmiş ürün olarak direk getiriyorlar

yerli marka olarak makel.in hiç adı geçmemiş hayret!
80 dairelik bir projede tüm daire içi sigorta,kaçak akım röleleri makel kullandık, 2 yıla yaklaştı daha tek bir sorun çıkmadı. Kompakt şalter, kontaktör vs nasıldır bilmiyorum ama daire içlerinde,sayaç panolarında listenize alabilirsiniz.

Arkadaşlar burada doğruları söylüyoruz ülkeye veya millete zarar vermiyoruz.Fikir isteyen arkadaşlara tecrübelerimizi aktarıyorruz isteyen viko kullansın isteyen sigma siemens schnaider veya CHİNT
O milliyetçi arkadaşlara sesleniyorum cocacola'da türkiyede üretim yapıyor üretim türkiyede olunca sorun kalkıyormu ortadan anlayamadım.
sigma ile görüşen arkadaşa yalan söylemişler türkiyede montaj yapıyorlar ve bir kısmınıda bitmiş ürün olarak direk getiriyorlar
Hemen hemen hepsi çin de üretim yapıyor ama CHİNT i ayrıca tercih etmem bahsettiğim konu nedeniyle!ne kadar ürünlerimiz çok güvenli ve kaliteli deseler bile ben zaten güvenmem!Konu milliyetçilik değil ama ben ufak bir hatırlatma yaptım!İster dikkat edersiniz ister etmezsiniz bu sizin bileceğiniz şey!Türkiyede üretim yapan firma diye sorarsanız!Legrand fabrikasındayım 10 gündür sigorta,kaçak akım,anahtar priz ve kanalları Türkiyede üretiyorlar!Makel in sayaçlarını kullandım ve çok kaliteliydi!

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri