Şalt Malzemeleri

en kaliteli schneider..

Federal iyi fiyatlarıda uygun çok uzun zamandır kullanıyorum sigorta ve kompakt serilerini tavsiye ederim hatta yok satıyo şuan hala malzemesini sipariş ettim gelmesini bekliyorum diğer serileri olan kondansatör kontaktör termik vs kullanmadım fikir veremem ama kontaktörde ve termikte ayrıca kompakt a LS markayı 6 yıldır kullanıyorum ve problem yaşamadım fiyat olarakta iyi bu zamana kadar federalin ve LS de abartılacak kadar kontak yapışması vs gibi bi sorunla karşılaşmadım bu problemler siemeste bile oluyo çünkü kondansatöre gelince frako derim ama pahalıdır uygun fiyat olarak ede derim kaliteli bi ürün emasında siviç sinyal lambası ve butonlarını tavsiye ederim tatmin edici kalitede rölelerde entesten şaşma pako şalter dersen metop işin erbabı klemlere gelince weidmüller ve klemdan şafak marka kablo pabuçları bunlar kullanılacak şalt malzemesi diğer piyasa mallarını kullanma rezillik sayport flash sigma sakın kapına sokma

simens, moeller,telemecanique dışında onların kalitesine yakın ama uygun fiyatlı
şalt malzemeleri üreticisi varmı acaba bu markalarda bazı yerlerde gerçekten çok abartılı fiyatlarla karşılaşıyorum cevaplar için teşekkür ederim.

ucuz malzeme her zaman risk getirir; ya can yada mal kaybı. eger o kadar ucuz istiyorsan cin salt malzemeleri var, kullan ve hiç bir zaman için arızan bitmesin.

aynen by ceryancı kardeşime katılıyorum çin malı falan kullanmak mesleğini bitirmektir kaliteni düşürmicen abi neyse odur çin malından 1 e 10 kazanıcağıma takarım kaliteyi 1 e 2 kazanırım kalitemi sarsmam

ayrıcada birilerinin canına bile bile kastediyosun oda senin vicdanına kalmış pahalı geliyorsa müşteriye o işi hiç yapma daha iyi

LG hiçte o kadar kaliteli bi ürün değil . bir ürünü test etmen gerekiyorsa vinç uygulamasında kullan ondan sonra değerlendir derim ben.yinede sen siemens ten şaşma.

Schneider Electric yakın geçmişte Legrand markasını satın aldı. Ancak AB'nin Schneider Electric'in tekelleştiğini düşünerek izin vermedi. Bundan ötürü Legrand kendi adı ve markası altında devam etmektedir. Merlin Gerin,Telemecanique, Modicon, SquareD,Metesan vb markalar uzun zamandır Schneider Gurup altında devam etmekte. Schneider Guruba yeni katılan markalar ise; AREVA ve ALSTOM.

Saygılarımla

Şöyle bir yorumları okudumda herkez bir imalatçıdan şikayetçi gibi:)Kullanıcı olarak birer ikişer alıyorsak vede arızalı çıkıyorsa ilgili firmanın ipini çekiyoruz.Şalt ürünlerde sorunlu üründe var sorunsuzda.Hemen hemen her firma için geçerlidir.Sigma,Siemens,Schneider,Viko v.s bunlar kalitelerini ispatlamış firmalar bence

Chint markasının şalt ürünleri nasıldır. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri