İnverter la elektrikli bisiklet

Hocam silecek motoru ile bir deneme yaptim onceden hani su siyah buyuk ford silecek motorlari var ya o ile denedim hem rediktor tarafini kestim ama beni birak bisikleti yurutemedi bide aku tavsiyesinde bulunursaniz en ucuxu olursa iyi olur site.olarak verirseniz iyi olur

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ac motorların hemen hepsi dc ilede çalışır bence hiç ac ile uğraşma direk dc voltla çalıştır 48 volt gibi 4 12 voltluk aküyü seri bağlasın 48 volt elde edersin. dc ile hz kontrol devresi düzenlemek ac den daha kolay olur

12v/10a akü,12v redüktörü ile beraber silecek motoru,12v-10a dc motor hız kontrol devresi,ile projeni hazırlayabilirsin.

silecek motorunun redüktör çıkışına bir dişli bağla,sonra bu dişliyi bisikletin dişlisine zincirle birleştir.

hız kont devresini direksiyona akuple et,akü bağlantılarını yap,sonra kim tutar seni beee.... :)

150 tl ye mal olur heralde...
hocam silecek motorunun gücü bisikleti sürmeye yeter mi?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri