İlk CNC Denememiz

Siz hala anlamamışsınız dediklerimi. Alana satana lafım yok daha doğrusu kimseye yok. O tarihlerdeki fiyatını konuşmuyoruz. Bugun için şartlar farklı. Bilmem anlatabildim mi? Alacak arkadaşlar da bilgi sahibi olsun. Bu işin ticaretini o kadar çok düşünseydim yukarıda yzdığım cümlelerin bazılarını yazmazdım merak etme.
Yolun açık olsun aynen devam.

Sağlıcakla.

İlaveten arkadaşların bilgisi olsun, bugün üretilen kartlar 3. versiyon kartlar. 1 ve 2 deki bazı hatalar da düzeltildi. Bir süre sonra piyasada eskiler tükenince sadece son versiyonlar kalır.

Alacak arkadaşlar bilgi sahibi olsun madem, özetleyelim de kararı arkadaşlar versinler;

nisan sonu gibi fiyatlar;

4 eksen, sizde 470TL.

4 esken, çok paraya veren vatandaşta 500TL.

------------------------------------------------------

şartlar değiştikten sonra fiyatlar;

3 eksen, sizde 400TL.

3 eksen çok paraya veren vatandaşta 416TL.

-----------------------------------------------------------

nisan sonu gibi sizde 3 eksen kart 420TL.

şartlar değiştikten sonra sizde kampanyalı kart 400TL.

------------------------------------------------------------

yorumsuz,

bu ayrintilari yazdigin iyi olmus simdi daha net oldu yorumlar icin. teklifimi yine tekrarliyorum 210 tl 3 ekseni yukarida yazdigim sartlarda siz yada forumdan olan baska arkadaslara.
yardimimiz dokunsun. simdi herkez istedigi yorumu yapsin. buyrun :)

gökhan bey siz kalbinizi ferah tutun. 30 tl pahalı 40 tl ucuz çok önemli değil.
sorun bakalım okadar garantili ve stoklu çalışanlar acaba teknik destek konusunda nerede kalıyorlar.başka birşey söylemek istemiyorum. saygılar

gökhan bana bir tane ayır kardeş

Hocam tükkan senin :) Arayı soğutma sakın ne de olsa komşuyuz :)

sorun bakalım okadar garantili ve stoklu çalışanlar acaba teknik destek konusunda nerede kalıyorlar.başka birşey söylemek istemiyorum. saygılar

Bugün tanıştık sizinle de çok çok memnun oldum. İstanbul' dan yardımcı olabileceğim bir husus olursa her zaman beklerim.

Cümleten selamlar.

bu ayrintilari yazdigin iyi olmus simdi daha net oldu yorumlar icin. teklifimi yine tekrarliyorum 210 tl 3 ekseni yukarida yazdigim sartlarda siz yada forumdan olan baska arkadaslara.
yardimimiz dokunsun. simdi herkez istedigi yorumu yapsin. buyrun :)

teklifin için teşekkürler, eğer bana kızıp ta 210TL. dediysen üzülürüm, anladığım kadarıyla firması olan bundan sebep birçok gideri olan, birilerinin ekmek yemesine vesile olan birisin, eğer bu karta ya da başka bir şeye ihtiyacım olursa seni ararım, ancak bu sana geliş fiyatından kesinlikle olmaz, risk satın almam, şartlarda anlaşırsak satış fiyatını belirlersin alış verişimizi yaparız.

encoder, başkasına sordurmana gerek yok, sende sorabilirsin,

senin bahsi geçen yerden alış veriş yapıp yapmadığını bilmiyorum, yazdıklarından alış veriş yapmış ama teknik destek konusunda sıkıntı yaşamış olduğunu anlıyorum, doğrumu?

ben alış verişimde teknik destek almadım, ancak bendeki izlenimleri teknik destek verebilecek düzeyde oldukları ve en önemlisi kesinlikle malının arkasında durduklarıdır.

tartışma iki üç kişi arasında geçtiği için herhangi birini kastederek söylememiştim.ayrıca teknik desteğe ihtiyacınız olmadığı için şanslısınız emin olabilirsiniz(denemesi bedava:))

teklifin için teşekkürler, eğer bana kızıp ta 210TL. dediysen üzülürüm, anladığım kadarıyla firması olan bundan sebep birçok gideri olan, birilerinin ekmek yemesine vesile olan birisin, eğer bu karta ya da başka bir şeye ihtiyacım olursa seni ararım, ancak bu sana geliş fiyatından kesinlikle olmaz, risk satın almam, şartlarda anlaşırsak satış fiyatını belirlersin alış verişimizi yaparız.

Yok merak etme Çağatay kardeşim ne kızgınlıkla ne kırgınlıkla söyledim. Her ne kadar tevellüdü bizden evvel büyüklerimiz kadar bu işlerle uğraşmasak da hatırı sayılır yıllarımız deneyimlerimiz var boş konuşmuyoruz.

Nice zaman önce beş para etmez en dandik Çin malı malzemelere 3-5 katı paralar ödeyip aldık. Önce bilmeden sonra da imkansızlıklardan bile bile aldık. Mach ile ilgili bir soruna 300-500 TL servis bedeli istenirdi. Millet bilinçlensin bu işler memlekette daha ilerilere gitsin istedik acizane.

Bugun ise hiç bilmeyen biri bile selam verse foruma uzmanı olup çıkıyor. Bu çorbada bi tutam da benim tuzum vardır diye düşünüyorum. Bilen bilir üç kuruşun ticaretini düşünecek olsak bi zaman birileri gibi millete bişeyler öğretmeye çalışanlara özelden mesaj atıp, telefon açıp sitem ederdik :)

Herkeze selamlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri