İlk CNC Denememiz

Kardeşim aydınlatıcı bilgilerin için teşekkürler.verdiğin bilgilerin çok faydasını gördük ve görüceğiz.

Kardeşim aydınlatıcı bilgilerin için teşekkürler.verdiğin bilgilerin çok faydasını gördük ve görüceğiz.

önemli değil, bende buradaki işi benden önce yapan arkadaşlardan öğrenerek bir şeyler yapmaya çalıştım, benden de paylaşım yapan herkese teşekkürler.

860 (585) yuan (cny) = 245.558 TL

Kartın özellikleri iyi, ama bana göre de çok aşırı kar...

Selamlar,

peki bu kartın normal satış fiyatı ne olmalıydı yani ben bu kartı kaça alsaydım satan arkadaş çok aşırı kar etmemiş olacaktı ?

Üzerindeki malzemeler le kart 100 TL civarı .
Emeğini katmış bilgisini katmış , ortaya bir eser çıkarmış , paketlemiş 245 TL ( 860 yuan olanı ) ye satıyor.
Hazır paketli alan 500TL satıyor .
500-245=255 TL
İmal eden = 245 < alıp satan = 255

Bu hesaba nasıl bir yorum isterdin ?

Ahmet keyfinden mest olmuştur ....

Selamlar,

peki bu kartın normal satış fiyatı ne olmalıydı yani ben bu kartı kaça alsaydım satan arkadaş çok aşırı kar etmemiş olacaktı ?

az önceki yazımdan yanlış anlaşılmalar olabilir, 245.558TL. ye nereden temin edebilirim ?

ebay da kartın ortalama satış fiyatı 200 dolar, fiyatı 100 doları aştığı için gümrükte %18 KDV. ilavesi,toplamda 236 dolar yapar,

236 * 1.825= 430 TL. ye geliyor, bilmiyorum ama başka masraflar çıkarsa da 430 TL.nin üzerine ilave,

dolayısıyla kendim satın alıp 3 hafta beklemek ve arıza çıkarsa da muhattap bulmak işini halletmek yenisinin gelmesini beklemek 6 hafta buda artık makineyi çalıştırmak isteyen benim gibi biri için uzun bir süre, bunu yerine üzerine 70TL verip 12 saat sonra elime geçen bir kart için Türkiye'den almak problem çıkarsa da işimin 1 gün gecikmeyle biteceği düşünülerek satın alınmız bir malzeme.

Son düzenleme:
Eleman kendine güveniyor.
Kullandığı malzemeler işi iyi bildiğini gösteriyor.
Açık şemaları bile vermiş.
Eh yazılımıda siz hallediverin , demediği kalmış...

http://leafboy77.taobao.com/

leafboy77 - Home page

Kazım hocam teşekkürler,

bu kartın fiyatının ne olduğu sizin ve gpeker sayesinde ortaya çıktı, bu kartı kullanmak isteyen kişilerin işine yarayabilir,

Ahmet keyfinden mest olduğunda, helal hoş olsun ticaret sonuçta bu işine gelen bu fiyattan alır işine gelmeyen almaz,:eek:

ilginç olan 500TL. pahalı diyen arkadaşların aynı karta 470TL. istemesi.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri