İşyeri sorunları..

Asla Allahın verdiği canı yalnız Allah alır. Oyun işyerinin kurallarına göre oynanır, iş bulupta ayrılırken durumu patrona anlatman o kişiye ceza olarak yeter.

Allah onun binkere belasını versin adi mikrop herif...

aynen hergece dua ediyorum valla yarada mevlam sen bana hayırlı bir iş verd iye ... :( :( :(

Doğru olan bu. Haksız yere edilen beddua insanın kendi başına gelirmiş. Sana yapılan zulüm ile haklı görünüyorsun ama Allah'ım bildiğin gibi yap bana da yeni kapılar aç, hakkımda hayırlısını nasip et de. Allah sabredenerle beraberdir.(Bakara-153)

Allah onun binkere belasını versin adi mikrop herif...
Öncelikle profilinizden 35 yaşınızda olduğunuzu görüyorum. Bu yaştaki bir insanın artık kişiliğinin tamamı ile oturduğu mesleki kariyerinde çok önemli mesafeler aldığını düşünerek siz kendinizi neden bu kadar ezdiriyorsunuz güzel kardeşim. Evli değilmişsiniz üstünüzde nasıl bir sorumluluk var bilmiyorum ama 35 yaşında bir insan kendini böyle ezdirmez. Eğer o şirketin çaycısı değil ise çay yada kahve taşımaz. Taşıtmaya mı çalışıyorlar basar istifayı gider kendini onunla bununla ( en usturuplu şekli ile yazdım ) muhattap etmez.

Öncelikle profilinizden 35 yaşınızda olduğunuzu görüyorum. Bu yaştaki bir insanın artık kişiliğinin tamamı ile oturduğu mesleki kariyerinde çok önemli mesafeler aldığını düşünerek siz kendinizi neden bu kadar ezdiriyorsunuz güzel kardeşim. Evli değilmişsiniz üstünüzde nasıl bir sorumluluk var bilmiyorum ama 35 yaşında bir insan kendini böyle ezdirmez. Eğer o şirketin çaycısı değil ise çay yada kahve taşımaz. Taşıtmaya mı çalışıyorlar basar istifayı gider kendini onunla bununla ( en usturuplu şekli ile yazdım ) muhattap etmez.

öncelikle 26 yaşındayım ..burda mesele kişiliğinin oturp oturması değil o konuda bir sıkıntım yok çok şükür.
ben engelliyim buraya da engelli kadrosundan işe girdim. size şöyle söylim başımda öyle bir anne baba baskısı var ki sen olsan inşaat da bile çalışırsın. evet çok şükür evli değilim evli olsam şimdiye herhalde katil olurdum bazı şeyleri alttan alıyorum şimdi o adamla tartışsam Allah ya ona verir ya bana ama bu gün babamla konuştum bu mevzuyu oda bana hak verdi. bilmiyorum biraz daha sabredecem bir taraftan da iş arıyacam inşallah en kısa zamanda iş bulurum ... :( :(

birde unutmadan bu başımdaki adam yağmulru havada bana aaba yıkatan şirletin kasasından çıkan 3 kuruşun hesabını yapan yediğimizi içtiğimize karışan dengesiz bir adam . işte bazı şeyler varki her zaman heryerde söylenmiyor ...

Profilinizde yaşınız 35 görünüyor sanırım üye olurken bir hata oldu. Engelli olduğunuzu bilmiyordum ve haklısınız engelli bir kardeşimizin iş bulması çok daha zordur. Anne ve babanız için bir yorum yapmak bana düşmez ama en azından İzmir - Torbalı da yaşıyorsanız size iş bulmanız konusunda yardımcı olabilirim. Sizin için en azından bunu yapabilirim.

Merhaba.Daha önce bu konudan detaylı olarak bu forumda bahsetmiştiniz,hatırlıyorum.Şu anda da demek bıçak kemiğe kadar da dayandı sonunda.İnsanın haysiyet ve onuru da bir yere kadardır,zorluklara ve zulme sabretmek Cenap-ı Allah katında caizdir,makbuldür,ama nereye kadar,elbette bunun da bir üst sınırı vardır.Yeni iş imkanlarını gözden geçirdiniz mi? İş arıyor musunuz? Cenap-Allah'ın yeni işinizi buluncaya kadar büyük sabırlar vermesi dileğimle.Kolay gelsin.

(Geçen yazıyı ben de hatırlıyorum) Zaten işten çıkmayı göze almışsın bir üst amirine müdüre git burda anlattıklarını anlat, zehir öldürmeleri hariç ... son noktaya geldiğini sıkıntılarım olmasa daha önce ayrılmayı düşündüğünü, engelli birisinin iş bulma zorluklarından bahset karşındaki adamsa Kalbinde Allah (c.c.) korkusu varsa gereğini yapar belki elemanı takip ediyordur yanında kaç kişi değişti neden durmadılar, o kişiden vaz geçemezse zaten ekmeğini başka yerden kazanman daha hayırlı olur. @Eray KIRIMLI da yardımcı olacağını söylemiş. Derdi dermanı da veren Yüce Mevladır.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri