İşyeri sorunları..

1N4007

Üye
Merhaba arkadaşlar özel bir şirkette büro memuru olarak çalışıyorum.
bu ara çok sıkıntılıyım.... :( braber çalıştığım sözde muhasebeci diye geçinen şahıs benim çok üstüme geliyor işyernde beni eziyor. yağmurlu havada araba yıkattırıyor.efendime söylim o istemede çayını kahvesini masasına koyacakmışım bittiğinde söylemeden getirecekmişim. sanki adam bizi satın aldı. aynı şirkette 45 senedir çalışan yaşlı bir şefimiz var sizce bu olaydan ona bahsetmelimiyim nerdeyse geceleri uyuyamaz oldum. bir tarafdan iş arıyorum ne yapacamı şaşırdım .. :(

Önce ekmek, önce Aile, ondan sonra gurur. Bu yüzden daha iyi ortamda bir iş bulmadan asla kımıldama ve sabret. Kimseye de dert yanma bu sana faydadan çok zarar getirir. Unutma eden elbet bir gün bulur.

evli değilim usta Allahtan bekarım evli olsam daha kötü ..
iş arıyorum ama ne zaman bulurum onuda bilmiyorum. başkalarına anlatmak konusunda ben endişeliyim ne tepki verirler bilmiyorum ??

Bu durumda iş arama olayını hızlandırman lazım. İş bulduğunda kimse birşey demez en azından olayı büyütmez.

'Sen doğru ol eğri bulur belasını' 'Zulm etme ama zulme de boyun eğme.' İşini yapmak zorundasın ama sana zulm ediliyorsa buna en güzel şekilde karşılık ver.

valla böyle giderse o adamın çayına kahvesine birgün fare zehiri koyacam niye hep alttan alan ezilen hep ben oluyorum ... ??

Yok öyle olmaz empati yap belki adam her seferinde kahve istemekten utanıyor peşinen sürekli getir diyordur.

valla böyle giderse o adamın çayına kahvesine birgün fare zehiri koyacam niye hep alttan alan ezilen hep ben oluyorum ... ??

Asla Allahın verdiği canı yalnız Allah alır. Oyun işyerinin kurallarına göre oynanır, iş bulupta ayrılırken durumu patrona anlatman o kişiye ceza olarak yeter.

Yok öyle olmaz empati yap belki adam her seferinde kahve istemekten utanıyor peşinen sürekli getir diyordur.

ne empaitisi yapacam pis sapık herif... bu adamın yaptıklarını anlatsam çok bile dayanmışsın dersiniz bana uçkur düşkünü psikopat manyak mafya gibi yanında silah bıçak taşıyor dengesiz herif...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri