İşyeri sorunları..

Öncelikle cevap veren bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim....
evet bu konuyu daha önce bu forumda paylaştım yine bazı arkadaşlar yorum yazmıştı. Gördüğü şey şu ki iş bulmak çalışmak veya iyi biryere denk gelmek şans işi..naçizane tecrübem..
evet engelli birini iş bulması çok zor uzun yıllar boş gezen bir insan olarak söylüyorum bunu. eray hocam ilgin için çok teşekkür ederim ama maalesef izmirde yaşamıyorum ben iç Anadolu dayım. ama izmiri hep görmek istemişimdir. ama kısmet olmadı...
iş arama konusunda evet iş arıyorum ama ne zaman nasıl bir iş bulurum onu bende bilmiyorum. tek umudum bir söylenti var ben EKPSS ye girmiştim ( engelli kamur personel seçme sınavı ) sözde seçimden önce atama yapılacak diyorlar onu bekliyorum inşallah bir atama olur da atanırız yoksa işimiz çok zor..
İnsanları anlamak çok zor dün babama bu konuyu anlattığımda adamı asıp kesiyordu çok üstüne gelirse bırak işi diyordu ama şimdi tam tersini söylüyor. :( ben ne yapim neydim başımı alıp nerelere gidim ben bilemedm ? :(
cevap veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim ... :( :(

inşallah arkadaşım atanırsın memurluğa, eski günler geldikçe de bu sefer bu sıkıntılı günlerini gülerek hatırlarsın.

Merhaba arkadaşlar özel bir şirkette büro memuru olarak çalışıyorum.
bu ara çok sıkıntılıyım.... :( braber çalıştığım sözde muhasebeci diye geçinen şahıs benim çok üstüme geliyor işyernde beni eziyor. yağmurlu havada araba yıkattırıyor.efendime söylim o istemede çayını kahvesini masasına koyacakmışım bittiğinde söylemeden getirecekmişim. sanki adam bizi satın aldı. aynı şirkette 45 senedir çalışan yaşlı bir şefimiz var sizce bu olaydan ona bahsetmelimiyim nerdeyse geceleri uyuyamaz oldum. bir tarafdan iş arıyorum ne yapacamı şaşırdım .. :(
Allah kolaylik versin, sabır versin.

arkadaşlar gün itibariyle işden ayrılmış bulunmaktayım. ben elimde geleni yaptım çok sabrettim hep alttan aldım bende insanım dayanamadım çok üstüme geldi çok ezdi beni bunuda yaşatacağı varmış büyük Allahın .. :( biraz moralim bozuldu ama neyse yapacak bişey yok yarın inşallah başka işlere başvuracam ... :(

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri