Örnek pano detayları (Şekli)

Çoğu meslektaşım Pano detayı oluşturmakta zorlanır, pano detayı oluşturmanıza yardımcı olması için, İçindeki şalt malzemeleri dahil ölçekli olan pano detay çizimlerimi sizinle paylaşıyorum faydalı olacağını ümit ediyorum saygılar...

Ekli dosyalar

• pano_detayları.rar
    834.7 KB · Görüntüleme: 970
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hocam çizimler için teşekkür ederim. Parasını ödeyip hizmet aldığımız pano firmaları bile projeleri onay için yollarken CAD formatında değil pdf formatında gönderirken (Cad olarak talep etmemize rağmen) sizin bu çizimleri paylaşmanız çok güzel.
Şahsen sürücüler, farklı ebatlarda şalt cihazları ihtiva eden bu tip cad çizimlerini buradan paylaşırsak herkez için çok faydalı olur.

hiç bir bilgisi olmadan bu işe soyunacak bir adam sırf bu siteyi inceleyerek bir projeyi baştan aşağı çizebilir. cidden emekleriniz için teşekkür ederim

çok güzel bir paylaşım herzamanki gibi teknikadam farkı

Selam konuyla ilgisi olmayacak ama bilen insanlara sormak isterim ADP pano Ana dağıtım panosu mu oluyor ? Yoksa ben mi sallıyorum :) Şimdiden teşekkürler

arkadaşlar elinde bulunan arkadaşlar bir daha yükleyebilir mi?

sizin için arşivi karıştırdım ve pano detayı ile ilgili bir adet dosya buldum.
eğer teknikadam_41 başka bir dosya eklemedi ise pano detayı ile ilgili ve AG, OG Sembolleri bir dosyaya upload ettim.

Ekli dosyalar

• PANODETAYI.rar
    166.7 KB · Görüntüleme: 364

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri