Kontrol Kalemi

OtoSOR Araç Takas Hizmeti ile Tanıştınız mı?

OtoSOR Araç Takas Hizmeti ile Tanıştınız mı?

  Arabanızı yenilemek veya model yükseltmek için OtoSOR’un takas hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Araç takas hizmeti sayesinde arabanızı yenisi ile değiştirmeniz oldukça kolay. Tüm satış sürecinde gerekli yönlendirme ve bilgilendirmeler alanında uzman OtoSOR yetkilileri tarafından sağlanır. Siz de avantajlardan yararlanarak eski aracınızı yenisi ile kolayca takas edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı ikinci el araba modelleri arasından en uygun aracı bulmak için OtoSOR’un geniş bayi ağından faydalanmak da mümkündür. Bunun yanı sıra araba takas hizmeti kullanıcıya çeşitli avantajlar da sağlar. Ayrıca kullanıcının güvenli bir ortamda alışverişini sağlayan unsurlardan olan anlaşmalı firmalarla ekspertiz hizmeti ön plana çıkar. Bu sebeplerle birçok kullanıcı takas hizmetinden yararlanarak eski arabasını yenilemeyi tercih eder. Araç takas hizmeti sayesinde eski aracınızda herhangi bir değer kaybı yaşamadan yeni modele cazip ödeme koşullarıyla sahip olmak mümkündür. Güvenli ve kaliteli araç takas hizmeti ile vadeli araba satın alma deneyimi yaşamak için OtoSOR’un avantajlı paketinden hemen yararlanabilirsiniz.

  OtoSOR Araç Takas Hizmeti Nasıl Çalışır?

  Araç takas hizmetinden faydalanarak eski aracınızı hemen yenisiyle değiştirebilirsiniz. Takas süreci OtoSOR’un uzman ve geniş ekip kadrosu sayesinde kısa süre içinde gerçekleşir. Kaliteli hizmet alarak eski aracınızı yenisi ile değiştirebilir, sürüş keyfini yükseltebilirsiniz. İkinci el araba takas hizmetinde izlenmesi gereken adımlar ise şu şekilde sıralanır:

  • Başvuru formu üzerinden eski aracınızın kilometre, marka, model ve hasar bilgilerini girmeniz gerekir.
  • İletişim bilgileri paylaşımı sonucunda araç için ön değerleme yapılır.
  • Anlaşmalı ekspertiz firmalarından adınıza alınan randevu ile TSE onaylı ekspertiz raporu çıkarılır.
  • Nihai satış değeri ekspertiz raporu ışığında uzman ekip kadrosunca belirlenir.
  • Başvuru formu üzerinden geniş model yelpazesine sahip ikinci el arabalar arasından dilediğiniz aracı ve cazip ödeme koşullarından uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Size en yakın OtoSOR satış noktasına ulaştıktan sonra en iyi fiyat teklifi tarafınıza sunulur ve süreç hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılır.
  • Arabanızın bedelinin bir kısmını veya tamamını alacağınız ikinci el araba modeli için peşinat vererek taksitli ödeme seçeneğiyle yeni aracınızı hemen teslim alabilirsiniz.

  Araç Takas Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  Uzman ekip kadrosu ile verilen araç takas hizmetinde aracınız için değerinde fiyatlama yapılır. Böylece eski arabanızın değerinde herhangi bir kayıp yaşamanız önlenir. Bunun yanı sıra takas hizmeti süreci kısa sürede gerçekleşir. Böylece uzun işlemlerle ve karmaşık süreçle uğraşmak zorunda kalmazsınız. TSE onaylı ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlanarak, eski aracınızın tüm kontrolleri uzman ekipler tarafından yapılır. Bu sayede arabanız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür. İkinci el araba modelleri arasından en uygun Sedan, Hatchback, SUV veya Pick-Up sınıf arabalara özel güvence paketi ayrıcalığıyla sahip olabilir, cazip ödeme koşullarıyla aracınızı yenileyebilirsiniz. OtoSOR araç takas hizmetinde, onay sonrası aynı gün araç değişim işlemini gerçekleştirilir.

  OtoSOR Araç Takas Hizmetinde Ödeme Koşulları Nasıldır?Geniş bayi ağı ve uzman kadrosuyla adından söz ettiren OtoSOR, en popüler ikinci el araba modellerini özel güvence paketiyle kullanıcıya sunar. Araç takas hizmeti avantajlarından yararlanarak, eski aracınızı başka bir araçla değiştirebilirsiniz. OtoSOR, %30 peşinat ve 48 ay vade imkânı sağlayarak, ödemelerinizde cazip avantajlar sunar. Takas için uygun bulunan arabanızın değerinin bir kısmını veya tamamını peşinat olarak kullanmanız mümkündür. Kalan miktar için vadeli ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Araç takas hizmetinde tüm süreç OtoSOR denetiminde gerçekleşir. Tek yapmanız gereken eski aracınızı hazırlamak ve alacağınız ikinci el araba modeline karar vermektir. Siz de geniş bayi ağı ve uzman kadrosuyla araç takas sürecini yöneten OtoSOR ile taksitle ikinci el araba almanın kalitesini ve konforunu yaşayabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ