Kontrol Kalemi

Omron Endüstri 4.0 Seminerleri tüm Türkiye genelinde devam ediyor

Omron Endüstri 4.0 Seminerleri tüm Türkiye genelinde devam ediyor

  Online Kayıt İçin Tıklayınız

  Günümüzde küresel rekabette yer edinmek için yüksek verimlilik düzeyini korumanın önemi artık tartışılmaz bir noktaya geldi. Makinelerin daha çok kullanılmasına ve üretim açısından daha fazla verim elde edilmesine olanak tanıyan yeni üretim yöntemleri ve akıllı proses optimizasyonu sunan Endüstri 4.0 çerçevesinde geliştirilmiş konseptler de üreticiler arasında oldukça yaygın şekilde uygulanıyor.

  Geleceğin otomasyon uygulamaları akıllı entegre otomasyon çözümlerini temel alıyor. Omron da temel algılama ve kontrol teknolojilerine yapay zekayı ekleyerek Endüstri 4.0’a uyumlu akıllı fabrikalar ve inovatif ürünler geliştirilmesine olanak sağlayan en ileri teknolojileri sunuyor. Entegre, akıllı ve interaktif teknoloji çözümleri üreticilerin verimlilik, esneklik ve kaliteyi artırırken ürünlerini geliştirmelerine imkân tanıyor.

  Dünya çapındaki lider üreticiler; Omron’un entegre robot teknolojileri, otonom akıllı araçları (AIV), algılama, kontrol, emniyet, komponentler ve gelişmiş görsel denetim çözümlerini kullanıyor.

  Endüstri 4.0 ile Akıllı Fabrikalar Gerçek Oluyor

  Bu doğrultuda Omron tüm bilgi birikimi ile Endüstri 4.0 ve geleceğin dijital üretim sistemlerine dikkat çekmeyi amaçladığı seminerlerine devam ediyor. Siz de şimdi size en yakın bölgede gerçekleşecek etkinliğe katılarak geleceğin teknolojilerinin nasıl gerçekleştiğini, bunları kendi sistemlerinize nasıl uygulayabileceğinizi dinleyebilirsiniz.

  Seminer programı

  Endüstri 4.0 ile üretime inovasyon getirin
  * Endüstri 4.0 nedir, neler getirecek, sizi hangi değişimler bekliyor?

  Entegre, Akıllı ve İnteraktif otomasyon çözümleri
  * Akıllı fabrikalar için akıllı makineler üretin
  * Akıllı makineler ile akıllı fabrikalara dönüşün

  Seminerlerin gerçekleştirileceği yerler ve tarihleri şöyledir;

  13 Temmuz 2017 – Çorlu
  20 Temmuz 2017 – İkitelli / İstanbul
  27 Temmuz 2017 – Gebze / Kocaeli
  03 Ağustos 2017 – İzmit / Kocaeli
  08 Ağustos 2017 – Ankara
  16 Ağustos 2017 – Samsun
  17 Ağustos 2017 – Çorum
  22 Ağustos 2017 – Gaziantep
  23 Ağustos 2017 – Malatya
  24 Ağustos 2017 – Kayseri

  Online kaydınızı yaptırmayı unutmayın

  Sınırlı sayıda kontenjanın olduğu seminerlere katılımınızı teyit etmek için industrial.omron.com.tr/kayit adresinden online kaydınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Dünyadaki En Yenilikçi Şirketlerden Biri

  Omron, Clarivate Analytics (eski adıyla Thomson Reuters) tarafından 2016’nın En İyi 100 Global Yenilikçi Şirketinden biri seçildi. Global bilişim hizmetleri şirketi Clarivate Analytics, tescilli fikri mülkiyet ve patent verilerini temel alarak En İyi 100 Global Yenilikçiyi seçmektedir. Clarivate, bağımsız bir indekse göre fikri mülkiyet eğilimlerini analiz ederek en yenilikçi şirket ve kurumları belirler. En son 2013 yılında bu ödüle layık görülen Omron, 2016 yılında alınan bu ödülle ikinci kez En İyi 100 Global Yenilikçi arasına girmeyi başardı.

  1959 yılında Omron’un kurucusu Kazuma Tateishi, şirketi Hayatı Geliştirmeye ve Daha İyi Bir Toplum Amacına Hizmet Etmeye adayarak çok sayıda teknolojik yeniliğin yanı sıra manevi bir itici güç oluşturdu. Omron kurucusunun izinden giderek topluma hizmet etmeye devam ediyor. Sosyal Gereksinimlerden Doğan Yenilik, Omron İlkeleri kapsamında tanımlanan en önemli değerlerden biridir. Bu da, geleceğe ilham veren çözümler üreterek iş hayatında karşılaşılan sorunların çözümünde öncü olmak anlamına geliyor. Omron, daha iyi bir toplum amacına hizmet etmek için fikri mülkiyet stratejisini geliştirmeye ve iş faaliyetlerini ARGE ile bir bütün olarak yürütmeye devam ediyor.

  Daha fazla bilgi için:

  www.industrial.omron.com.tr

  İletişim İçin:

  Güray Yayla

  Pazarlama İletişimi Koordinatörü

  [email protected]

  Tel: +90 (216) 556 51 30

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ