Kontrol Kalemi

Mitsubishi’den Kalem Boyunda PLC, MELSEC L Serisi

Mitsubishi’den Kalem Boyunda PLC, MELSEC L Serisi
  L serisi, CPU’ya entegre edilmiş birçok özellikle güçlü ve aynı zamanda kompakt bir modüler kontrolördür. Mükemmel maliyet performansı ve kullanılabilirliği ile orta ölçekli kontrol uygulamalarında kullanım için idealdir.
  Yüksek sistem esnekliği
  Rack’den bağımsız tasarım, minimum biçim faktörüyle birlikte yüksek sistem esnekliğini destekler. Tekli CPU mimarisi; yerleşik Ethernet ve Mini-USB arabirimleri, program depolama ve zamandizinsel veri toplama için bir SD/SDHC bellek kartı yuvası ve basit yüksek hızlı sayma ve konumlandırma fonksiyonları için 24 dijital G/Ç içerir. Yüksek performanslı CPU, aynı zamanda güçlü açık Fieldbus ağı CC-Link’e bağlanmak için bir CC-Link V2 Ana/Yerel istasyonu içerir.
  CPU, yerleşik durumdaki fonksiyonların yanı sıra, ilave dijital ve analog G/Ç’lar, yüksek hızlı sayaçlar, iletişim arabirimleri, Simple Motion, pozisyonlama vs. için maksimum 10 genişletme modülü ve özel fonksiyon modülüyle tamamlanabilir.
  Kompakt boyut, kolay genişletilebilirlik, network özellikleri ve pek çok yerleşik güçlü fonksiyon, L serisini hem bağımsız makineler, hem de büyük uygulamalardaki network bağlantılı istasyonlar için ideal hale getirir.
  Zamandizinsel veri toplama
  Yerleşik zamandizinsel veri toplama fonksiyonu; sorun giderme, performans değerlendirmesi ve diğer kullanımlar için bilgi toplamanın kolay bir yolunu sağlar. Mevcut yapılandırma aracı, adım adım sihirbaz benzeri bir arabirim ile zamandizinsel veri toplama fonksiyonunu ayarlamayı çok kolaylaştırır. GX LogViewer kullanılarak, toplanan veriler kolayca yorumlanır ve anlaşılır.
  Standart olarak USB ve Ethernet
  Yerleşik USB 2.0 portu veya Ethernet arabirimi, doğrudan montaj yerinde bağlantı kurmak için kullanılabilir. Ethernet arabirimi direkt bağlantıyı destekler ve çalışmak için PLC ya da PC’nin herhangi bir yapılandırmasını gerektirmez.
  Gelişmiş programlama yazılımı
  GX Works2, PLC bakım ve programlama yazılımında gelecek nesli temsil eder ve L serisi için mükemmel derecede uygundur.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ