Kontrol Kalemi

Karel’in ödüllü yarışması başladı

Karel’in ödüllü yarışması başladı

  17 Kasım 2014 – Istanbul; Karel, takipçilerini ödüllendirdiği yeni bir Facebook yarışmasını daha başlattı. Karel’in Facebook sayfası üzerinde yayınlanan Karel Güvenlik Kameraları videosunu izleyen ve sorulan soruya doğru cevap veren 3 kişi iPhone 6, Kameralı Güvenlik Sistemi ve Hırsız Alarm Sistemi kazanacak.

   

  Videoyu izleyen ancak cevaplar konusunda kararsız kalan katılımcılar, Karel Güvenlik Kameraları sayfasından ipucu alabilecekler. Günümüzün teknolojik ve güvenlik ihtiyaçları dikkate alınarak seçilen güvenlik sistemlerine, akıllı telefonlar aracılığıyla 7/24 ve dünyanın her yerinden ulaşılabiliyor ve sistem kontrolü sağlanabiliyor.

  Karel’in ödüllü yarışması

  Yarışmaya katılmak için Karel Facebook sayfasındaki form doldurulması gerekiyor. 14 Kasım 2014 başlayan yarışma 12 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Yarışmayı kazananlar, 15 Aralık 2014 Pazartesi günü e-posta ile bilgilendirilecek.

   


  Karel Hakkında:

  1986 yılında kurulan Karel, ana faaliyeti telekomünikasyon alanında çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde  PBX sistemleri ve bu sistemlere ait, yüzlerce çevre birimini geliştirip tasarlıyor, üretiyor ve bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunuyor. Kurumsal müşterilerine sunduğu Tümleşik İletişim ve Çağrı Merkezi çözümleriyle de yakınsama alanında öncülük ediyor. Görüntülü iletişim ve güvenlik sistemleri alanında da faaliyet gösteren Karel, iletişim altyapısı konusunda kamu ve özel sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projeler ve savunma sanayine yönelik ürün ve çözümler hazırlıyor.

  Toplam 1400 çalışanı İle Türkiye’nin konusunda en gelişmiş  Ar-Ge merkezlerinden birine sahip olan Karel, üretim süreç ve tesisleriyle sektörünün pazar lideri konumunda yer alıyor. Sadece Türkiye’de 600 bini aşkın işletmede PBX sistemleri kullanılırken, 30’u aşkın ülkeye Karel markasıyla ürün ve teknoloji ihraç ediyor. Dünyada 10 milyonu aşkın kullanıcı iletişimini Karel sistemler üzerinden gerçekleştiriyor. Uluslararası araştırma kurumlarının verilerine göre Türkiye’deki pazar liderliğinin yanı sıra Avrupa’nın ilk 3, dünyanın ilk 15 PBX üreticisinden biri. Daha fazla bilgi için lütfen www.karel.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.

   

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NAZIM NUR dedi ki:

   Merhaba. Kamera görüntülerinin direkt olarak youtube’a yüklenmesi veya online sabitdiske kaydedilmesi şeklinde bir ihtiyacım var. Bugün için maliyetli ve zor bir şey. Ayrıca bir GSM operatörünün de özel bir seçenek sunması gerekiyor.

   Şu anda gereksiz gibi görünse de ileride böyle bir sistemin birçok özel ihtiyacı karşılayacağını düşünüyorum.

  BİR YORUM YAZ