Kontrol Kalemi

Citynet Alarm Kamera Sistemleri

Citynet Alarm Kamera Sistemleri

  Kamera Sistemleri

  Kamera sistemleri Evinizi ve işyerinizi güvende tutmak için en gerekli ürünler arasında yer almaktadır. Can ve mal güvenliğinizi koruma altına almaktadır. kamera sistemleri sayesinde Sizi, evinizi, işyerinizi, çalışanlarınızı kısacası can ve mal güvenliğinizi korumak adına alabileceğiniz tedbirlerin başında gelmektedir

  Bebek Kamera Sistemleri

  Bebek kamera sistemleri ile siz evde yokken bakıcıcınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bebek kamera sistemleri ile siz evde yokken internet üzerinden izleme imkanı sunarak net ve eksiksiz bir görüntüleme ile her anı canlı olarak izleme yapabilirsiniz.

  Kameralara ilave edilen ses mikrofonları sayesinde ortamdaki seside dinleyebilirsiniz.Bakıcı kamera sistemleri ile yatalak hastanız , konuşamayan bakıma muhtaç hastanız içinde bakıcı kamerasını kullanmak mantıklı olacaktır.

  Alarm Sistemleri

  Citynet Ev alarm sistemleri ile 7/24 güvendesiniz. Satın alma maliyeti olmadan sistemi kiralayarak aylık ödeme yaparak güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

  Alarm sistemleri hırsızlığa çözüm yaratırken, ilave ekipmanlar sayesinde gaz kaçağı , su baskınları , yangın ve acil sağlık durumları gibi özel çözümlerinide kapsamaktadır.

  Güvenliğinizi sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

  Ev alarm sistemi fiyatları kullanılan ekipmana göre değişim göstermektedir. Ev alarm sistemi ekstra ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Abonelik ev alarm sistemi taktırmanız halinde Citynet güvenlik sistemleri size özel hizmetler sunmaktadır.

  Kiralık Alarm Sistemleri: Alarm sistemine abone olan müşterilerimiz için sistemi kullandığı süre boyunca tüm elektronik ekipmanlar ömür boyu garanti kapsamındadır. Herhangi bir arıza durumunda birebir değişim yapılmaktadır.

  İşyeri Alarm Sistemleri

  İşyeri alarm sistemleri ile ofisinizi, fabrikanızı 7/24 güvende tutabilirsiniz. İşyeri Alarm sistemleri işyerlerinizi ve çalışanlarınızı korumak için alabileceğiniz tedbirlerin başında gelmektedir. Bir işyerinde çok sayıda tehlike yaşanabilir. Hırsızlık, yangın, elektrik kaçağı, gaz kaçağı, yangın vs. Bu durumlar için ya kendiniz sürekli işin başında olacaksınız ve bir yere ayrılamayacaksınız. Ya bir personel alacaksınız yada iyi kurgulanmış bir işyeri alarm sistemi ile gözünüz arkada kalmadan yaşayacaksınız.

  Citynet Alarm Sistemleri tam bu noktada devreye girmektedir. Siz işlerinizle ilgilenirken kurmuş olduğunuz sistem sizi saydığımız tehlikelere karşı koruyacaktır. Bu tarz tehlikeler yaşandığında hızlı aksiyon alabilmekte çok önemlidir. Sizin yerinize on saniye içinde kolluk görevlilerini ve sizi de haberdar edecektir.

  Ev alarm sistemi kiralık yaptıran müşterilerimize özel kamera sisteminide isterse kiralayarak güvenlik seviyesini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kiralık kamera sistemlerinde en uygun fiyat garantisi.

  Kamera sistemi fiyatları güvenlik kamerası sayısı, bütçenize, evinizin ve işyerinizin büyüklüğüne bağlıdır. İhtiyacınız olan kamera sayısını belirlemek için kaç alanı izlemek istediğinizi, kamera görüntüleme açılarını, iç mekan ve dış mekan kameralarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

  Citynet güvenlik’in güvenli dünyasına sizde dahil olun. Hemen bizimle bizimle iletişme (0850 636 0 911) gecebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ