magnetik jeneratörler gerçekmi ?

nikola

Üye
merhaba arkadaşlar:
son üç yıldır web de izlediğim kadarıyla mıknatısların uygun açılarda dizilmesiyle magnetik güçle enerji üreten makinalar yapılmış ve eger dogru ise patent dahi almışlar en ünlüleri perendevpower adlı sitede. aynı zamanda girebirirseniz youtube ta da bir düzine var.
eger bunlar dogru ise bildigimiz birçok şeyi yeniden düşünmemiz gerekecek.
ne diyorsunuz bu mümkünmü?

Magnetik kaplin yapıldığına göre buda yapılabilir.. Malum yüksek güçlü motorlarda direk kalkınmada hidrolik kaplin kullanılır. Çalıştığım bir işletmede aşırı yükte kalkınmada bu kaplinler tıpa atar dururdu. Magnetik kaplinde temas olmaması ve uzaklığa bağlı olarak güç aktarımı olduğundan bu işler için biçilmiş kaftan. Enerji de üretmek mümkün olmasa gerek...

biz arkadaşlarla denedik fakat netice hüsran tabiki bizim atladığımız birşeyler olabilir.
denemende yarar var

Denemelerinizi sunun eger atlandıgını düşünüyorsanız görüşlerimizi sunalım!

**Siz bana baktıgınızda benim arkamdakileri görürsünüz ,ben size baktıgımda sizin arkada bıraktıklarınızı**

Magnetik kaplin yapıldığına göre buda yapılabilir.. Malum yüksek güçlü motorlarda direk kalkınmada hidrolik kaplin kullanılır. Çalıştığım bir işletmede aşırı yükte kalkınmada bu kaplinler tıpa atar dururdu. Magnetik kaplinde temas olmaması ve uzaklığa bağlı olarak güç aktarımı olduğundan bu işler için biçilmiş kaftan. Enerji de üretmek mümkün olmasa gerek...

arkadaşım son cümlendeki olmasa gerek yorumunu yazının gelişinden olsa gerek diya anladım dogrumu?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri