ZELİO ile Program Projesi

sevgili arkadaşlarım elimde telemekaniğin zelio akıllı rölesi var.lader dili ilebir pro yazmak istiyorum.lütfen fikri olan varsa cevaplarınızı bekliyorum
soru: pistonla tahrik edilen biri altta biri üstte iki adet sürgü var
sürgülerin hem kapalı hemde açık pozisyonlarını gören 4 adette sensör.benim yapmak istediğim sisteme start verdiğimde üst sürgü açsın 5 saniye beklesin sonra kapansın.5 saniye beklesin alt sürgü açsın.oda 5 saniye beklesin ve kapatsın.bu işlem ben stop butonuna basıncaya kadar bir üst bir alt otomatik olarak devam etsin.
soru zor geldiyse zaman koymaya biliriz?

yardımlarınızı bekliyorum.kolay gelsin

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Zelio nun modelini yazarsan programı yazı göndereyim arkadaşım

Selam dağıstanlı kardeşim yukarıdaki yazın beni çok memnun etti.sen mutlaka biliyorsundur ama bir de benden dinle inşallah
şeyh şamilin annesi birgün bir kabahat işler.şeriatta hükmü 50 kırbaçtır.arkadaşları bu durumun şeyh şamil in konumundan ötürü affedilmesini talep eder.fakat o büyük kumandan 50 kırbacın annesi yerine kendisine atılarak hükmün yerine getirilmesini sağlar.nur içinde yatsın

kardeş zelionun modeli 26/ı o sr3fb261fu teşekkürler...

Teşekkürler kardeşim bu anekdotu biliyordum fakat tekrar hatırlamak iyi oldu programuın az sonra hazır

arkadaşlarım birde internetten indirdiğim farklı dildeki hazır projeleri ladder diline çevirebilirmiyim?

Bu proje acil mi kardeş
Bayramdan sonra olur mu

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri