Zaman ayarlı priz

Merhaba arkadaşlar 3 adet farklı marka zaman ayarlı priz aldım 3. De şu sıkıntıyı yaşıyorum
Prizi programlıyorum off olması gereken durumlarda küçük bir akım geliyor ve ışık ekte resimdeki gibi yanıyor. Led lambanın içinde kendi güç kaynağı mevcut.
C84EE91A-8582-43A1-A157-00B99F12C4B0.jpeg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
led lamba 220vac girişine 2 watt 220k direnç bağlayın öyle deneyin. belki kullanılan triyağın sızıntı akımı yüksektir ondan yapıyor olabilir.

led lamba 220vac girişine 2 watt 220k direnç bağlayın öyle deneyin. belki kullanılan triyağın sızıntı akımı yüksektir ondan yapıyor olabilir.
Bu konularda biraz acemiyim faza ve nötürüde mi bağlamam gerekiyor fişin takılış şekli değiştiğinde yer değiştirme olasılığı var mı ?

Bunlarda küçük röle bulunur, çözümü sizin dediğiniz gibi ters takmak ama ledin fişini değil de zamanlayiciyi prize ters takın.

Bunlarda küçük röle bulunur, çözümü sizin dediğiniz gibi ters takmak ama ledin fişini değil de zamanlayiciyi prize ters takın.
Teşekkür ederim zamanlayıcının prize takılış yönünü değiştirdim ve sorun çözüldü.
led lambanın 2 ucu var. bu uçlara bağla direnci.
Teşekkür ederim. Zamanlayıcının prize takılış yönünü değiştirdim sorun çözüldü

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri